Şekerbank Hesap Kapatma

Şekerbank'ta bulunan hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi anlatan bu makalede dilekçe örneğini de indirebilirsiniz.


Bankaların alt yapı çalışmaları sırasında oluşan problemler, hesaplardan masraf adı altında kesilen ücretler ve belirli süre sonlarında çıkarılan masraflar nedenleriyle tüketiciler kullanmakta oldukları banka hesaplarının kapatılmasını talep etmektedirler. Ancak bazı durumlarda mudilerin banka hesabı kapatma başvuruları olumsuz sonuçlanabiliyor. Bu nedenle Şekerbank hesap kapatma sürecinde nelere başvuru yapabileceğiniz konusunda sizleri aydınlatmak istedik.

ŞEKERBANK BANKA HESAP KAPATMA SÜRECİ

Şekerbank hesap kapatmak kanalları internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı ve Şekerbank şubeleridir. Size en yakın Şekerbank şubesi için tıklayınız.

İnternetten banka hesabı kapatmak için www.sekerbank.com.tr adresinden giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş işlemlerinin ardından Hesaplarım opsiyonundan var olan vadesiz hesaplarınızın listelendiği tabloyu açabilirsiniz. Buradan kapatmak istediğiniz banka hesabını seçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mobil bankacılık ile banka hesabı kapatma işlemleri için giriş yaparak, Hesaplarım opsiyonundan dilediğiniz banka hesabını kapatabilirsiniz.

Şekerbank banka hesabı kapatma işlemlerinizi telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirmek isterseniz, 444 78 78 nolu telefon hattını arayarak 2/1/1/2 tuşlaması yapın. Ardından sesli yanıt sisteminin güvenlik nedeniyle yönelttiği soruları yanıtlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

ŞEKERBANK BANKA HESABI KAPATMA BAŞVURUSU

Banka hesap kapatma işlemlerinizin şubeden yapılmasını talep ederseniz, sizden bir dilekçe ile başvuru yapmanız istenebilir.

ŞEKERBANK BANKA HESABI KAPATMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ

 

 


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler