Şekerbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Şekerbank'ın internet bankacılığı hizmetiden faydalanabilmeniz için şifre alma işleminin nasıl gerçekleştiğini bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Şekerbank internet şubesi sayesinde hesaplarınızı yönetebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve diğer ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz için Şekerbank çok kolay bir platform hazırlamış. Bu platform sayesinde hesap özetlerinize, yatırımlarınıza ve bakiyelerinize kolaylıkla ulaşabilir, yönlendirmeler sayesinde diğer ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

İşlemleriniz için şubelere kıyasla Şekerbank internet şubesinde daha az zaman dilimi harcar ve daha düşük ücretler ödersiniz. Banka müşterilerine özel avantajlı faiz oranlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Sizde şubesiz bankacılığa giriş yaptığınızda bu avantajlardan yararlanarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik SMS hatırlatma özelliği sayesinde para akışlarınızı takip edebilirsiniz.
ŞEKERBANK İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRE OLUŞTURMA

İnternet şubesine giriş yapmanız için şeker mobil şifre, sms şifre veya mobil imza uygulamalarından birinin kullanılması güvenliğiniz açısından önemlidir. İsterseniz Şekerbank internet şubesi şifre oluşturma işlemlerinizi size en yakın Şekerbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerden ister kurumsal internet bankacılığı isterseniz de bireysel internet bankacılığı için başvuru yaptığınızda şifreniz anında tarafınıza verilmektedir. 

Şekerbank müşterisiyseniz ve banka kartınız yada kredi kartınız bulunuyorsa şubeye gitmeden de şifre alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bireysel internet şubesi giriş ekranına tıklayınız. Açılan sayfada yeni internet şubesi müşteri diye bir alan göreceksiniz. Bu alana tıkladığınızda şifre alma işlemleri için yeni bir sayfaya yönlendirme yapılmaktadır.

Şekerbank internet bankacılığına giriş için son adım açılan sayfadaki istenilen bilgileri girmektedir. Bu alanda müşteri numarası yada T.C kimlik numarası seçenekleri yer almaktadır. Birini işaretleyerek kullanacağınız kart tipini de seçiniz. Daha sonra kart numaranızı, şifrenizi ve CVV2 numaranızı yazarak alt kısma geliniz. Bu kısımda güvenlik kodu istenmektedir. Yan tarafta yazılı olan harfleri klavye yardımıyla istenilen alana girerek devam deyiniz. Son olarak şifrenizi belirleyerek işlemlerinizi tamamlayınız.

ŞEKERBANK İNTERNET ŞUBESİ ŞİFREMİ UNUTTUM

Şekerbank internet şubesi için oluşturduğunuz şifreyi hatırlayamıyorsanız yeni şifre alma için şubeye başvurabilirsiniz. Internet üzerinden başvuru yapmak için sekerbank.com adresine gidiniz.

Bireysel bankacılık altında yer alan anında şifre kısmına tıklayınız. Açılan sayfada internet şubesi yeni şifre talebi oluşturabilmek için müşteri numaranıza bağlı ATM kartınızın yada kredi kartınızın bilgilerini kullanınız. Gerekli alanları doldurduktan sonra en altta yer alan güvenlik koduna yandaki harfleri yazarak devam deyiniz. 

Yönlendirmeleri takip ettiğinizde sizi yeni şifre alma sayfasına gönderecektir. Bu sayfada istediğiniz şifreyi belirleyerek internet bankacılığını kullanmaya devam edebilirsiniz. Destek yada bilgi almak isterseniz 444 7 878 numaralı müşteri temsilcilerini arayabilir yada şubeye şahsen başvuru yapabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler