Şekerbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?

Şekerbank kredi erteleme nasıl yapılır? Şekerbank kredi erteleme var mı? Şekerbank kredi erteleme başvurusu nasıl yapılıyor? Şekerbank kredi kartı erteleme işlemi nasıl yapılır? Cevapları yazımızda.


Şekerbank kredi ertelemesi yapmak isteyenler için yazımızda gerekli adımları anlatıyoruz. Kamu bankaları da dahil olmak üzere pek çok banka, müşterileri için zorlu zamanlarda kredi ertelemeleri gerçekleştirmektedir. Normal koşullarda ödeme zorluğu çeken müşterileri için bankaların kredi ya da kredi kartı yapılandırma işlemi yaptıklarını belirtelim. Ancak deprem, doğal afetler ve salgın hastalıklar gibi özel koşullarda yapılandırmadan ziyade kredi erteleme işlemleri yapılmaktadır.
Şekerbank kredi ertelemenin nasıl yapıldığını yazımızda bulabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Erteleme Var Mı?

Şekerbank kredi erteleme işlemi yapmaktadır. Ancak yeniden belirtmek gerekirse Şekerbank kredi borcu yapılandırma yerine kredi erteleme işlemi yapılması için özel koşulların oluşması; deprem, doğal afetler ya da salgın hastalıklar gözlemlenmesi gerekmektedir. Bu durumda açıklanacak olan destek paketleri dahilinde erteleme işlemleri yapılabilir.Şekerbank ekonomik olumsuzluklardan etkilenen müşterilerinin yardımına koşmakta ve 30 Nisan’a kadar ödeyecekleri ana para, faiz ve taksit tutarlarını 30 Haziran’a kadar öteleyebilmektedir. Bireysel ve tüzel kişilere farklı imkanlar sunan Şekerbank, Kobilere 3 ay ödemesiz dönem içeren çeşitli avantajlar da sunar.
Buna ek olarak, her türlü desteği verebilmenin kapılanı açan Şekerbank; kredili mevduat hesap limitlerini de talep edilmesi halinde %20’ye kadar artıracağını duyurmuştur.

Şekerbank Kredi Erteleme Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Tüm bankalarda olduğu gibi Şekerbank da kredi borcu ertelemesi yapmaktadır. Peki bu ertelemeden yararlanmak için izlenecek adımlar neler? Şekerbank kredi erteleme başvurusu nasıl yapılıyor?
Şekerbank borç erteleme için bankanın Ekonomiye destek bildirisini okuyabilirsiniz. Şekerbank internet şubesine giriş yaparak erteleme talebinde bulunabilirsiniz.  
Şekerbank kredi erteleme yapmak için çağrı merkezi üzerinden bankayla iletişime geçebilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Bankanın 0 850 222 78 78 numaralı müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Erteleme İşlemi Nasıl Yapılır?     

Şekerbank Kredi erteleme talebinde olduğu gibi, kredi kartı erteleme talebi de mobil bankacılık, çağrı merkezi, internet bankacılığı ya da şube kanalları üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada en yakın Şekerbank şubesine gidebileceğiniz gibi, 0 850 222 78 78 numaralı çağrı merkezi hattını ya da https://www.sekerbank.com.tr/ bağlantısında sahip Şekerbank kurumsal web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şekerbank Ekonomiye Destek Paketi

Şekerbank Ekonomiye Destek Paketi kapsamında ödeme yapmakta zorlanan müşterilerinin imdadına koşmayı amaçlamaktadır. Yukarıda verilen bilgiler dahilinde kredi ya da kredi kartı ödemelerinizi erteletmek için siz de Şekerbank’a başvurabilirsiniz. Şekerbank Covid-19 nedeni ile ödeme zorluğu ile karşılaşacak olan müşterilerine Ekonomiye Destek Paketi dahilinde Şekerbank kredi borcu erteleme imkânı sunmuştur.
 
Diğer Bankaların Erteleme Yazıları:
Vakıfbank Borç Erteleme Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?
Halkbank Kredi Ertelemesi Nasıl Yapılıyor?
Akbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılıyor?
Yapı Kredi Borç Erteleme Nasıl Yapılır?
İş Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?
Denizbank Kredi Borcu Erteleme Nasıl Yapılır?
Finansbank Kredi Borcu Nasıl Ertelenir?
TEB Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Erteleme
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler