Şekerbank Müşteri Hizmetleri

Şekerbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanarak işlemler yapabileceğinizi ve Şekerbank müşteri hizmetleri numalarını sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.


Şekerbank müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini ve en kısa sürede bankanın müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabileceğinizi bu sayfada sizler için topladık.
Şekerbank müşteri hizmetleri ile ilgili tüm detayları Şekerbank Müşteri Hizmetleri makalemizde bulabileceksiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numaraları

Şekerbank şubelerine gitmeden hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için Şekerbank çağrı merkezi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Şekerbank müşteri hizmetleri numaralarından müşteri hizmetlerine ulaşarak; şikâyet, öneri ve isteklerinizi bankaya iletebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası 444 78 78 numaralı telefondur. Ayrıca dilerseniz 0 850 222 78 78 numaralı hattan da bankaya ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

7/24 Müşteri hizmetleri birimine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz, Şekerbank müşteri hizmetleri birimini aradıktan sonra belirtilen menüden önce 5 (Beş) sonra da 2 (İki) tuşlarına basarak direk olarak müşteri hizmetleri birimine bağlanabilirsiniz.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri İle Hangi İşlemler Yapılır?

Müşteri hizmetlerine bağlanarak kayıp / çalıntı kart bildirimi yapabilirsiniz. Kısa zaman önce hesabınızdan ya da kredi kartınızdan şüpheli işlem gerçekleştiğini düşünüyorsanız, durumu bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için direk olarak 0 (Sıfır) tuşuna basabilirsiniz.

Diğer bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isterseniz; kredi başvurusu, kredili mevduat hesabı açılışı gibi işlemleriniz için 1 (Bir) tuşuna basabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı başvuruları içinse 2 (İki) tuşuna basarak ilgili menüye ulaşabilirsiniz. Böylece istediğiniz kredi kartı ürününe ve banka kartına kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bireysel emeklilik konularında bilgi almak ve sigorta işlemleri içinse menüdeyken 3 (Üç) tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Şekerbank müşteri hizmetleri aracılığıyla ürün ve kampanya bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan 4 (Dört) tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Görüş, öneri ve şikayetleriniz için 5 (Beş) tuşuna basabilirsiniz. Bu menü aracılığı ile görüş ve düşüncelerinizi belirtebileceğiniz gibi, bu menüdeyken 2 (İki) tuşuna basarak, direkt olarak müşteri temsilcilerine de ulaşarak isteklerinizi bir temsilciye direkt olarak anlatabilirsiniz.

Aynı zamanda Şekerbank müşteri hizmetleri biriminden kısıtlama olmaksızın, günün yirmi dört saati bankacılık faaliyetlerinizi yönetebilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirip kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan ödemelerin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm aramalarınız ekstra bir ücrete tabi olmayıp bulunduğunuz operatörün tarifleri üzerinden gerçekleşir.
Şekerbank ile iletişim kurmak için farklı bir kanala ihtiyaç duyarsanız, sitemizde sizin oluşturduğumuz Şekerbank iletişim bilgileri yazımızı okuyabilirsiniz.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler