Şekerbank POS Destek Hattı

Şekerbank POS destek hattı telefon numarası ve pos hizmetlerinde yardıma ihtiyacınız olan konular hakkında bilgiler bu sayfada yer almaktadır.


Şekerbank POS destek hattı telefon numarasını ve POS destek hattı ile ilgili genel bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.
Şekerbank, 1953 yılından bu yana faal ve ticari faaliyetlerle uğraşan girişimcilerin en yoğun çalıştığı Türk bankalarından bir tanesidir.

Şekerbank POS Destek Hattı Numarası

Şekerbank iletişim bilgileri yazımızda da belirttiğimiz gibi 0 850 222 78 78 numaralı hattan müşteri destek birimine ulaşabilirsiniz. Bu hat aynı zamanda Şekerbank POS destek hattı olarak da kullanılmaktadır. Bununla birlikte 444 78 78 numaralı telefon hattından da Şekerbank’a erişebilir ve POS cihazınızla ilgili aklınıza takılan her türlü konuyu danışabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra KOBİ’ler için bir menü karşınıza çıkacaktır. Tuşlamayı yaparak KOBİ’ler için işlemler yapabilirsiniz.

Kart ve cihaz sorunlarını, bakım taleplerini, rulo ve malzeme taleplerini bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank POS Avantajları

Şekerbank üye işyeri hizmetinden de yararlanarak nakit alışverişin oluşturduğu zorluklarla uğraşmanıza gerek kalmadan kazancınızı artırabilirsiniz. Böylece kazancınızı artırırken aynı zamanda zengin bir alışveriş portföyüne de sahip olabilirsiniz.
  • Müşterileriniz Debit kart, Visa, Master ve Troy kartları ile alışverişlerini yapabilirler.
  • İşyerinizde nakit bulundurma zorunluluğunuz ortadan kalkar.
  • Hızlıca tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.
  • GSM POS ile tahsilatlarınızı bir lokasyona bağlı olmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mail-Order POS ürünü ile kredi kartını fiziksel olarak kullanmaya gerek kalmadan müşterilerinize alışveriş imkânı sunabilirsiniz.

Şekerbank POS Destek Hattı Üye İşyeri Başvurusu

Şekerbank POS destek hattı ve Şekerbank internet sitesinden üye işyeri başvurusu yapabilirsiniz. Üye işyeri başvurusu için buraya tıklamanız yeterlidir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler