Şekerbank Şikayet

Şekerbank'ı nereye ve nasıl şikayet edebileceğinizle ilgili bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.


Şekerbank şikâyet bildirimi işlemi ile ilgili yapabileceklerinizi ve aradığınız tüm bilgileri bu makalemizde bulabilirsiniz.

Şekerbank Şikâyet İhbar Hattı

Şekerbank şikâyet için herhangi ayrı bir destek hattı bulunmamaktadır. Tüm istek, şikâyet ve öneriler için bankanın 444 78 78 ya da 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetleri hatlarını kullanabilirsiniz. Bu hatlar üzerinden bankanın müşteri hizmetleri temsilcilerine 7/24 ulaşabilirsiniz.Şekerbank İletişim Bilgileri isimli yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
Şekerbank şikâyet hattı sayesinde çalışan personelin müşteriye karşı sorumluluğunu yerine getirmemesi gibi durumları Şekerbank şikâyet hattı olarak da kullanılan Müşteri hizmetleri numarasını arayarak bildirebilirsiniz.

Genel Müdürlük numarasını da arayarak şikâyet konunuzu iletebilirsiniz. Şekerbank Genel Müdürlüğü numarası: 0212 319 70 00.

Şekerbank İletim Formu İle Şikayet Bildirmek

Hiç zaman kaybetmeden yaşadığınız sorun ve sıkıntıyı Şekerbank’a bildirmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak sorununuzu bankaya iletebilirsiniz.
Şekerbank şikâyet durumu ile ilgili yazışmak için buraya tıklayın.

Şekerbank Şikâyet İçin şikayetvar.com

İnternet dünyasında insanları bilgilendirmek ve şikayetleri hem kurumlarla hem de insanlarla paylaşmak; böylece daha çabuk şikayetlerinize geri dönüşler almak için şikayetvar.com internet sitesine şikayetlerinizi yazabilirsiniz. İnternet sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şekerbank Şikâyet İçin Adres Bilgileri

Dilekçe ya da mektup kanalıyla şikayetlerinizi bankaya bildirmek isterseniz, bankanın mektuplaşma adresi:Emniyet Evleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:1/1A, 34415 Kağıthane – İstanbul.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler