Şekerbank Vadesiz Altın Hesabı

Şekerbank vadesiz altın hesabı ile önemli avantajlar eşliğinde altın birikimi yapabilir ve risk almadan bozdurma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.


Şekerbank vadesiz altın hesabı ile altın birikiminizi yapabilir ve bu birikimi kolayca kontrol edebilirsiniz. Şekerbanklılara özel olarak sunulan bu hesap oldukça önemli fırsatları da ortaya koyacaktır. Bu hesapla beraber altın alıp satmak çok daha kolay olacak, birikimleriniz altın üzerinden ilerleyerek değerlenecektir.

Şekerbank Vadesiz Altın Hesabı Nedir?

Şekerbank vadesiz altın hesabı bir tür altın biriktirme ve yatırım hesabıdır. Bu hesabınız üzerinden altın alım satım işlemleri yapabilirsiniz. Şekerbank altın hesabı ile altınlarınızı çalınma riski olmadan biriktirmeniz mümkün hale gelir. Her dönemin en etkili yatırım aracı olan altın için risk almadan işlem yapma kolaylığı elde edersiniz. Paranızın değerini enflasyon ve değişken yabancı kurlara karşı altın ile koruyabilirsiniz.

Vadesiz Altın Mevduat Hesabı

Vadesiz altın mevduat hesabı ile gram bazında altın birikimi yapmanız mümkündür. Vadesiz özelliğinde olduğu için bu hesabı dilediğiniz gibi açıp kapanma şansınız vardır. İstediğiniz zaman gram bazında altın alabilir ve yine istediğinizde mevduatınızın tamamını veya bir kısmını satabilirsiniz. Altın fiyatları düştüğünde alım yapıp fiyatlar yükseldiğinde satarak paranızı artırabilirsiniz.

Şekerbank Avantajlı Vadesiz Altın Hesabı

Fiziki altın birikiminde dikkat edilen ve çoğu zaman yatırımcı aleyhine olan bazı detaylar burada önemli değildir. Örneğin altın üzerindeki işçilik, altının eski tarihli olması ya da ayardaki farklılıklar gibi detayları düşünmeniz gerekmez. Çünkü Şekerbank vadesiz altın hesabı kapsamında gram altının o anki değerine göre işlem yapılır.

Şekerbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Şekerbank altın hesabı açılması konusunda oldukça pratik metotlar mevcuttur. Vadesiz altın hesabı açmak isteyen yatırımcılar doğrudan Şekerbank şubelerine gelebilirler. Eğer şubeye gitmek istenmezse Şekerbank internet bankacılığı da kullanılabilir. Telefon üzerinden Şekerbank vadesiz altın hesabı açmak istenirse çağrı merkezinden faydalanılabilir.

Şekerbank Vadesiz Altın Hesabı Avantajları Nelerdir?

Şekerbank vadesiz altın hesabı avantajları pek çok yatırımcıyı ihya etmektedir. Örneğin bu hesap sayesinde tıpkı döviz alıp satar gibi 0,01 gramlık kadar işlem yapabilirsiniz. Yani 1 gramdan daha az miktarlarda altın alım satımı burada mümkündür. Öte yandan Şekerbank vadesiz altın hesabı ile fiziki altın saklama sıkıntılarından kurtulmuş olursunuz. Çalınma riski, kaybolma riski gibi sorunlar bu hesap sayesinde bertaraf edilir.

Şekerbank Gram Bazlı Altın Mevduat Hesabı

Şekerbanklılar istedikleri her zaman TL hesapları ile altın alabilir. Bu altınlar gram bazında vadesiz altın hesabı içinde birikir. Yine yatırımcılar istedikleri anda bu altınlarını güven içinde bozdurabilirler. Ayrıca, vadesiz altın hesabı için hiçbir şekilde hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Ücretsiz Havale – Virman İşlemleri

Tüm bu avantajlara ek olarak, vadesiz altın hesabınızdaki bakiyeyi Şekerbank’taki farklı bir altın hesabına aktarabilirsiniz. Bu esnada yapacak olduğunuz havale veya virman işleminden herhangi bir ücret alınmaz. Gerek altın alıp satma konusundaki pratiklik gerek ise ücretsiz işlemlerin rahatlığından dolayı bu hesap değerlendirilebilir. Şimdi siz de kolaylıkla Şekerbank vadesiz altın hesabı açabilirsiniz ve altın biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler