SMS ile Kredi Veren Bankalar

Bankaların SMS hizmetlerinden yararlanarak kredi başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Yoğun bir hayata sahip olan kişiler için SMS ile kredi başvurularının yapılabiliyor olması büyük bir avantaj oluyor. İnternet bankacılığı hizmetleri ile birlikte bankaların sunduğu en avantajlı hizmetler arasında yer alan SMS hizmetleri sayesinde sizler de kredi başvurularınızı şubeye gitmeden kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Küçük tutarlardaki kredi başvurularınızda olumlu yanıt alabileceğiniz SMS ile kredi başvuruları pek çok banka tarafından sunulmaktadır. Geniş vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile uygulanan bu kredi türlerini sizler için bir araya getirdik.

Akbank SMS ile Kredi

Kredi kampanyalarında uyguladığı reklamlarında “Şubeye gitmenize gerek yok!” sloganını kullanan Akbank, SMS kredisi ile birlikte geniş vade ve düşük faiz seçeneklerini de sunuyor. İnternet şubesi üzerinden de yapabileceğiniz bu kredi başvurusunu dilerseniz SMS ile 15.000 TL miktarına kadar yapabilirsiniz. Akbank aynı zamanda kolay bir şekilde kredi vermekte olan bankalar arasında da yer almaktadır.

Türkiye İş Bankası SMS ile Kredi

Türkiye İş Bankası, son yıllarda ülkemizde teknolojiye en iyi ayak uyduran bankalar arasında yer alıyor. İnternet bankacılığı hizmetlerini de ülkemizde ilk getirenlerden olan Türkiye İş Bankası, bankacılık sektörünün her zaman en yenilikçi bankaları arasında yer alıyor.
7/24 Hızlı Kredi sloganı ile müşterilerinin karşısına çıkan İş Bankası, tıpkı Akbank gibi 15.000 TL miktarına kadar olan kredi başvurularınızı SMS veya internet yolu ile kabul ediyor. SMS ile yapabileceğiniz başvuru için cep telefonunuzdan nakit, TC kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelirinizi sırasıyla yazdıktan sonra “4402” numarasına göndermeniz yeterli oluyor.

Garanti Bankası SMS ile Kredi

Ülkemizde uzun yıllardır kaliteli hizmet vermekte olan Garanti Bankası, bankacılık sektöründe elde ettiği tecrübeler ile SMS ve internet bankacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Garanti Bankası müşterisi olmanız veya olmamanız banka için bir anlam ifade etmiyor. Sadece ufak bir SMS hazırlayarak veya internet üzerinden bankaya ulaşarak kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Dosya masraflarının bulunmaması ve faiz oranlarının oldukça düşük olması ise Garanti Bankası'nı diğer bankalardan ayıran en önemli özellik oluyor. Garanti Bankası'ndan SMS ile kredi almak istiyorsanız TC kimlik numaranız, istediğiniz kredi miktarı, vade ve aylık gelirinizi sırası ile yazdıktan sonra “3390” numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.
SMS yolu ile yaptığınız başvuruların ön değerlendirmesi genellikle kısa bir süre içerisinde yapılır. Başvurunuz kabul edildiği zaman banka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler