T-Bank Hesap Kapatma

Turkland Bank'ta bulunan hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi anlatan bu makalede dilekçe örneğini de indirebilirsiniz.


Turkland Bank'ta bulunan hesabınız kullanmıyorsanız kapatmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kapatılmayan banka hesapları hesap işletim ücretine tabidir. Bu ücret aylık,3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak hesabınızdan tahsil edilmekte olup, hesabınızda para olmasa dahi hukuki yollarla sizden alınabilmektedir.

TURKLAND BANK HESAP KAPATMA İŞLEMİ

Turkland bank hesabı kapatma talepleriniz için banka şubesine giderek hesap kapatma dilekçesi ile müşteri temsilcisine başvurabilirsiniz. Tarafınızdan yapılacak yazılı başvuru ile birlikte nüfus cüzdanı gibi kimlik bilgilerinizi teyit ettirebileceğiniz resmi dokümanda istenebilir. Size en yakın Turkland Bank şubesi için tıklayınız.

Turkland Bank banka hesabının kapatılmasında kullanılacak bir başka yöntem de 444 82 65 telefon bankacılığını aramaktır. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmenin tarihini ve iletişim numaranızı kaydetmenizi tavsiye ederiz. Banka hesap kapatma talebiniz karşılanmadığında bu kayıt ile birlikte süreci mahkemeye taşıyabilirsiniz.

TURKLAND BANK BANKA HESABI KAPATMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ 
İNTERNETTEN BANKA HESABI KAPATMA İŞLEMİ YAPILABİLİR Mİ?

İnternetten banka hesap kapatma işlemi için bazı bankalar internet şubelerini aktive ederken, bazı bankalar bu uygulamanın internetten yapılmasına olanak tanımamaktadır. Turkland Bank banka hesabı kapatma işlemleriniz için şube ve telefon bankacılığı kabul görmektedir.
 


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler