Taksitle Ev Alma Fırsatı, Taksitle Konut Finansmanı

Birevim ile banka kredisi kullanmak istemeyenler için ev sahibi olma fırsatı. Bütçenize göre uygun ödemeli ev sahibi olun!


Ev sahibi olmak isteyen herkes uygun finansman arayışına devam ediyor. Banka kredisi kullanarak uzun yıllar faiz ve yüksek ücretler ödeyerek ödemek istemeyenler için taksitle ev satın alma imkânı sunan Birevim, en uygun tasarruf finansmanı modellerini sunmaktadır. Ev almanın en kolay yolunu sunan Birevim, fark ödemeden faizsiz taksit imkânı, küçük taksitlerle ev sahibi olma seçenekleri ve ikinci ev alabilme seçenekleri sunmaktadır.
 Türkiye’de artan konut fiyatları ve kredi maliyetleri sonrasında ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler için Birevim tarafından en uygun tasarruf finansman seçenekleri hayata geçiriliyor. Bu kapsamda peşinatlı veya peşinatsız seçeneklerin yanı sıra alternatif birçok tasarruf finansman modeli sunulmaktadır.

Birevim Taksitle Ev Sahibi Olma Seçenekleri Nelerdir?

Kira öder gibi ev sahibi olmak günümüzde herkesin hayalidir. Küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olmak isteyenler için geliştirilen özel tasarruf finansmanı modeli sayesinde Birevim birçok kişinin rahatça ev sahibi olmasını sağlamaktadır.
 
Birevim ayrıcalıklarından yararlanarak taksitle ev sahibi olmak için tercih edebileceğiniz finansman modellerinden bazıları şunlardır:
  • Birlikte Konut Finansmanı
  • Kişiye Özel Konut Finansmanı
Birlikte Konut Finansmanı ile dahil olacağınız grubu bütçenize göre seçerek sıra belirleme usulüyle erkenden ev sahibi olma fırsatı yakalamanız da mümkündür. Taksitle ev almak isteyen herkes için ayrıcalıklı seçenekler sunan Birevim sayesinde güvenle dilediğiniz evi satın almanız mümkündür.  

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Kredisiz taksitle ev alma imkânı sağlayan Birevim, vatandaşların satın almak istedikleri evi belirlemelerinin ardından uygun finansman modeline dahil olarak tasarrufa başlamaları gerekecektir. 18 yaşından büyük herkesin güvenle dahil olabileceği sistem kredisiz ev sahibi olmak için en iyi finansman modelini sunmaktadır.
Birevim tarafından kişiye özel tasarlanan Tasarruf Planları ile faizsiz ve peşinatsız konut ihtiyaçlarına bireysel tasarrufa kıyasla daha hızlı bir şekilde finansman sağlanmaktadır. Banka kredisi kullanarak yüksek faiz oranları, maliyetler ve uzun vadelerle yıpranmamak için taksitle konut finansmanı ayrıcalıklarından yararlanarak Birevim fırsatlarını değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Birevim Taksitle Ev Alma Yöntemi Güvenilir Mi?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı olarak tasarruf finansman şirketi olarak faaliyet gösteren Birevim, güvenli tasarruf finansman modellerini hayata geçirerek faiz yükü ve ödeme zorluğu olmadan isteyen herkesin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Yenilikçi tasarruf finansman modeli yaklaşımıyla beraber kolayca taksitli ev sahibi olma fırsatları sunan Birevim, herkes için güvenle ev sahibi olma seçenekleri sağlamaktadır.
 
BDDK lisansı sayesinde güvenilir olarak faaliyet göstermeyi başaran Birevim sayesinde taksitle ev sahibi olma fırsatları herkes için ödeme kolaylığı sağlar. Birlikte Konut Finansmanı modeli veya diğer finansman sistemleri ile konut finansmanı kullanmak isteyenler için avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. Kira öder gibi uygun taksitlerle ev sahibi olmak için Birevim tasarruf finansmanı modellerini tercih edebilirsiniz. 
 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler