Taşıt Kredilerinde Otomobil Yaş Sınırı

Taşıt kredilerinden yararlanmak istiyorsanız bankaların taşıt kredisi yaş sınırlamasını ve kredi detaylarını sizler için bir araya getirdiğimiz bu yazımıza göz atabilirsiniz.


Taşıt kredileri mevzu bahis olduğu zaman yaş sınırlaması her banka tarafından farklı bir şekilde uygulanabiliyor. Biz de sizler için bankaların farklı taşıt kredisi yaş sınırlamalarını ve taşıt kredisi kampanyalarını bir araya getirdik.

Vakıfbank Taşıt Kredisi

50.000 TL’yi aşmış olan kasko değerli araçlarda bedelin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üstündeki olan kısımları için %50 oranına kadar kredi kullanmak istiyorsanız Vakıfbank taşıt kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz.
48 ay vadeli ve 3 aylık dönemler eşliğinde geri ödeme yapabileceğiniz kredilerde otomobil yaşı 3 ile 36 ay vadeli kredide en fazla 8 yaşında olmalıdır. 37 ile 48 aylık vadeli kredilerde ise otomobil yaşı en fazla 5 olmalıdır.

Akbank Taşıt Kredisi

Kredinizi şimdi aldıktan sonra 3 aya kadar erteleyebilmek istiyorsanız Akbank taşıt kredilerinden yararlanabilirsiniz. %1.30 faiz oranlarının uygulandığı bu krediden yararlanabilmek için Akbank şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Kasko bedeli ise yıllık olarak 1.000 TL civarındadır. Kredili müşteriyseniz bu oranlarda ufak değişiklikler meydana gelebilir.

ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank tarafından sunulan taşıt kredileri 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için geçerli sayılmaktadır. Bankanın uyguladığı faiz oranları ise 3 ile 36 ayda %0.99 oranındadır. 9 ile 48 ayda ise faiz oranları %1.44 olmaktadır. Eşit taksitlendirebilme ve 3 ay erteleme seçenekleri ING Bank taşıt kredilerinde geçerlidir. Kaza ve hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz ise bulunmamaktadır.

TEB Taşıt Kredisi

TEB taşıt kredisi kullandığınız zaman, kullanmış olduğunuz taşıt kredisinin faiz oranları piyasada yaşanmakta olan faiz oranı değişikliklerinden etkilenmemektedir. Kredi vadeniz boyunca faiz oranlarınız sürekli olarak sabit kalır. 48 aya kadar uzun vadeli avantajlardan yararlanmak istiyorsanız TEB taşıt kredisi kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Halkbank Taşıt Kredisi

48 ay vadeli taşıt kredisi imkanı sunmakta olan Halkbank, kaskoyu banka aracılığı ile yapabilme fırsatını da sizlere sunuyor. İkinci el taşıt kredilerinde 5 yaşına kadar olan araçlar için kasko değerinin esas alındığı bu kredi kampanyasından yararlanabilmek için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Halkbank şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.

Dilediğiniz zaman artan taksitlendirme veya azalan taksitlendirme ödeme planlarını seçip kredi taksitlerinizi tamamen kendi gelirinize ve bütçenize uygun olarak da ödeyebilirsiniz. Ayrıca Halkbank taşıt kredilerinin ilk taksitini isterseniz 2 ay erteleyerek ödemenize 2 ay sonra da başlamayı tercih edebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler