TEB 36 Ay Vadeli Bahar İhtiyaç Kredisi

TEB 36 ay vadeli bahar ihtiyaç kredisi ürünü %0,99 faiz oranıyla tüketicilerin ihtiyaçlarını kolayca karşılaması için TEB tarafında duyuruldu.


TEB 36 ay vadeli bahar ihtiyaç kredisi kampanyası bayram öncesinde tüketicilere sunuldu. Pek çok banka bayram öncesinde bayram kredilerini duyurmuşken Türkiye Ekonomi Bankası 36 ay vadeli bahar kredisi kampanyasını %0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade fırsatlarıyla müşterilerine sundu.

TEB Bahar Kampanyası 2020

TEB bahar kampanyasını her sene olduğu gibi 2020 yılında da müşterilerine duyurdu. Baharla birlikte Ramazan Bayramının da gelmesiyle banka kredileri büyük önem kazandı. Üstelik dünyayı etkisi altına alan pandemiden ötürü tüketicinin nakit ihtiyacı da artmış durumda. TEB 36 ay vadeli bahar ihtiyaç kredisi de kısa sürede kredisini ödemeyi hedefleyen tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılaması bakımından tercih edilebilir bir ürün.

TEB Bahar Kredisi Başvurusu

TEB bahar kredisi kampanyasına başvuru yapmak için CEPTETEB uygulamasını indirebilir ve CEPTETEB üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında TEB’in mobil bankacılık uygulaması da bahar kredisi kampanyasına başvurmanızı sağlayacaktır. Elbette banka müşterisi olmanız durumunda bu kanallar üzerinden başvurabilirsiniz. Bankanın müşterisi değilseniz, hesap açtırma adımlarını izlemek için TEB Hesap Açma yazımızı okuyabilirsiniz.
Banka müşterisi değilseniz bankanın teb.com.tr adresindeki İhtiyaç Kredisi Başvurusu bağlantısından başvuru yapabilirsiniz. Bu alanda T.C. kimlik numaranızı, telefon numaranızı girmeniz, adres ve çalışma bilgilerinizi sisteme yazmanız kredinizin değerlendirilmesi için yeterli olacaktır.

TEB 36 Ay Vadeli Bahar İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

TEB Bahar kredisi faiz oranları kişiden kişiye Findeks notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak TEB tarafından açıklanan bilgiye göre 3 ila 36 ay vadelerde %0.,99 faiz oranları ile kredi çekebilmeniz mümkün.

TEB Bahar Kampanyası Hesaplama

TEB bahar kampanyası için örnek bir hesaplama yapmamız gerekirse; 36 ay vadeli 10 Bin TL’lik bir bahar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz, 52,50 TL’lik bir kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecektir. Bu tutar için 564 TL tutarında bir kredi sigortası da yaptırmalısınız. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 343 TL olurken, toplamda ödeyeceğiniz tutar 12.350 TL olacaktır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler