TEB MTV Taksitlendirme

TEB MTV ödemeleri ve taksitlendirilmesi.


1 Temmuz'da başlayan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde zorluk yaşıyorsanız Türkiye Ekonomi Bankası'nın taksitli taşıt vergisi ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. 31 Temmuz tarihinde sona erecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenler için kampanyanın tüm detaylarını bankalar.org olarak araştırdık.

MTV Ödemesinde En Fazla Taksit Yapan Bankalar

2015 Temmuz MTV ödemesinde en fazla taksit yapan bankalar arasında Türkiye Ekonomi Bankası da bulunmaktadır. TEB MTV kampanyasına dahil olan müşterilerinin vergi ödemelerini tam 6 taksite bölmektedir. 01.07.2015 - 31.07.2015 tarihleri arasında geçerli olan MTV ödemelerine 6 taksit kampanyasından TEB Worldcard, TEB Bonus Card ve CEPTETEB Kredi Kartı sahipleri yararlanabilecektir.

Taksitle MTV Ödemesi Nereden Yapılır?

MTV ödemenize 6 taksit yapılabilmesi için kampanyaya dahil olan kredi kartlarından biri ile gib.gov.tr adresinden veya CEPTETEB İnternet Şubesi'nden ödeme yapmanız gerekmektedir. İlgili adreslerden yapacağınız MTV ödemelerine 6 taksit yapılacaktır. Ancak MTV harcamalarınızın 6 taksite bölünebilmesi için ödeme yapmadan önce cep telefonunuzdan MTV yazarak 4616'ya mesaj göndermeniz gereklidir. Çünkü sadece mesaj gönderdikten sonra yapılan MTV ödemelerine taksit uygulaması yapılacaktır.
Taksitle MTV ödeme kampanyaya dahil olabilmek için atacağınız SMS'de kullandığınız cep telefon numarasının TEB'e kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca ticari kartlarla yapılan ödemelerde taksitli MTV ödeme kampanyasına dahil değildir. İnternet şubesini kullanarak ödeme yapacak olan bireylerin dikkatli olmasını gerektiren güvenlik detayları bulunmaktadır. Bu güvenlik bilgilerine internet şubesine giriş sayfasından ulaşabilirsiniz.

Diğer Makaleler