TEB MTV ve Trafik Cezası Ödeme

TEB şubelerinden mtv ve trafik cezası ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.


2015 yılının ilk MTV taksiti 31 Ocak hafta sonuna denk geldiği için 2 Şubat tarihine kadar uzatılmıştı. Yılın ilk taksitini ödemeyen araç sahipleri 1 Temmuz'da başlayan MTV 2. taksitini öderken önce ilk taksitin tahsil edileceğini unutmamalıdır.

MTV Ödemesi Son Gün Ne Zaman?

İkinci dönemi 1 Temmuz 2015 tarihinde başlayan MTV ödemesi son gün 31 Temmuz Cuma günüdür. Bu tarihler arasında MTV ve Trafik Cezası ödeme için başvuruda bulunan araç sahiplerinden ilk olarak önceki borçları tahsil edilecektir.
MTV için son gün olan 31 Temmuz tarihine kadar tüm Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) şubelerinden vergi ödemenizi yapabilirsiniz. Üstelik TEB MTV ve Trafik Cezası ödeme avantajlarından da yararlanarak ayrıcalıklı olabilirsiniz.

TEB MTV ve Trafik Cezası Ödeme İşlemleri

TEB Bonus kartınız ve TEB Word kartınız yada CEPTETEB kredi kartınız varsa MTV ödeme işlemlerinizi internet bankacılığından veya gib.gov.tr adresinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik MTV borcunuzu 6 taksite bölerek nakitte sıkıntı yaşamamış olursunuz.
  Bankada kayıtlı bulunan cep telefonunuzdan MTV yazarak 4616'ya mesaj yolladıktan sonra MTV ödemenizi gerçekleştirirseniz 6 taksit fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Ticari kartlar haricinde adı geçen TEB kredi kartlarınız ile MTV ödemesi yapmanız halinde siz de bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi tüm TEB şubelerinden de yapabilirsiniz. Ayrıca ATM'leri kullanarak da MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz. 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler