TEB SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

TEB hesap bakiyesini sms ile öğrenebilirsiniz.


CEPTECEP SMS ile hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz hızlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde cep telefonunuz ile hesap bakiye bilgilerinize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

TEB Hesap Bakiyesi Sorma

4766 SMS Bankacılığıyla TEB hesap bakiyesi sorma işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. Bu hizmetten sadece  TEB internet şube kullanıcıları yararlanabiliyor. Çünkü 4766 mesaj gönderdikten sonra yanıt alabilmeniz için internet şubesinden cep telefonu numaranız için tanımlama yapmanız gerekmektedir.
TEB hesap bakiye sorgulamak için internet şubesinden tanımlamalar menüsünde yer alan şifre belirleme başlığına girmelisiniz. Belirlediğiniz şifre ile kısa mesaj yollayacak olduğunuz Türkiye Ekonomi Bankası SMS numarası 4766'dır.

Şifrenizi belirledikten sonra 4766'ya TEB SMS ile hesap bakiyesi sorgulama kısa mesajlarınızdan ücret alınmamaktadır. Hisse senedi haricindeki işlemleriniz ücretsizdir. Sadece hisse senedi için komisyon alınmaktadır.

Hesap Bakiyesi Görüntüleme TEB

Türkiye Ekonomi Bankası anında şifre yoluyla TEB hesap bakiyesi görüntüleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bankanın resmi web sitesinde bulunan Anında Şifre bölümüne ulaşmanız halinde ilk adım olarak sizden kart seçimi yapmanız istenecektir.

Seçtiğiniz kartın bilgilerini girerek devam dediğinizde karşınıza gelen sayfada kişisel bilgileriniz yer alacaktır. Bu alanda size ait bilgileri girerken vereceğiniz cep telefon numaranızın doğruluğundan emin olmalısınız.

Tüm gerekli bilgileri yazdıktan sonra cep telefonunuza gelecek mesajın ardından TEB SMS ile hesap bakiyesi öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Makaleler