Tiktok'ta Özel Hesap Nedir? - SosyalGram.com.tr

TikTok Özel Videoları Kim Görebilir?, TikTok’da Keşfete Nasıl Çıkılır?, TikTok’da Ne Zaman Para Kazanılır?, Tiktok'ta Özel Hesap Nedir?, Detaylar yazımızda…


Sosyal medya platformunda gizli hesaplar sadece takip isteği onaylanmış kişiler tarafından içeriği görüntülenebilen profilleri temsil eder. Tiktok gizlilik ayarlarınızdan profilinizi herkese açık veya sadece kabul ettiğini takipçilere özel hale getirebilirsiniz. Bu sayede paylaştığınız videolar ve canlı yayın bağlantılarınızı belirlediğiniz kişilerin katılımı mümkün olabilir.
Tiktok aynı zamanda kaznaç sağlamak isteyen popüler hesapları da içermektedir. Yüksek miktarda para kazanmak isteyen kullanıcılar genellikle hesaplarını açık hale getirmektedir. Bu sayede etkileşim oranı yüksek olan videolar aracılığı ile izlenme hediye gönderme oranı artmaktadır.

Gönderilen canlı yayın hediyeleri yayın sonunda elmas olarak hesabınızda birikmektedir. Ne kadar çok hediye alırsanız kazancınız da o kadar yüksek olacağından canlı yayınınızın içeriğini ve hitap edeceği kitleyi iyi belirlemelisiniz. Alternatif olarak Sosyalgram.com adresinden gerçek kullanıcılardan oluşan Tiktok takipçi satın al paketlerine 14,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

TikTok Özel Videoları Kim Görebilir?         

Hesabınızın gizliliği herkese açık ya da kapalı olsa da videolarınızın ayarlarını ayrıca herkese açabilir, kısmen takipçilerine açabilir ya da sadece kendiniz göreceğiniz şekilde kapatabilirsiniz. Hesabınızda yeni video paylaşımı yaparken videonuzun gizlilik ayarları için:
  • Video oluşturun;
  • Paylaş alanında bulunan “videoyu kimler görebilir” butonu ile tercihinizi belirleyin.
  • Gizlilik ayarlarınızı seçin ve paylaşım yapın.
İçerik açısından herkesin görmesinde bir sakınca bulunmayan videolarınızı beğeni ve yorum için herkese açık hale getirmeniz hesabınızın popülerliğini artıracaktır. Bu sayede takipçi sayınız ve canlı yayın hediyeleriniz de yükselecektir. Hedeflediğiniz takipçi sayısına ulaşmanın pratik yolu Sosyagram’da bulunan Tiktok panelinde oluşturulmuş takipçi satın al paketlerinden size en uygun olanı satın almaktır.

TikTok’da Keşfete Nasıl Çıkılır?

Etkileşim oranınızı artırmak için kullanıcıların en aktif kullanım zamanlarında paylaşım ve canlı yayın yapmayı tercih etmelisiniz. Bu sayede beğeni, yorum ve izlenme sayınız artarak keşfet alanında üst sıralarda görünmeniz mümkün olacaktır.

TikTok’da Ne Zaman Para Kazanılır?    

Canlı yayın hediyeleri dışında kullanıcılar 30 gün içerisinde en az 100 bin video görüntülenme sayısına sahipse İçerik Oluşturucu Fon’dan ödeme alabilmektedir. Ancak bunun için minimum 10 bin takipçi sayısına ulaşmış olması gereklidir. Sosyalgram.com.tr adresinden 14,99 TL’de başlayan fiyatlar ve gerçek takipçilerden oluşan takipçi paketi satın alabilir anında teslimat garantisi ile kazancınızı artırabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler