Türkiye Finans ATM İşlem Ücretleri 2022

Türkiye Finans ATM işlem ücretleri, ATM'lerden yapacağınız bankacılık işlemleri ve çeşitli işlemlerde ne gibi ücretlerle karşı karşıya kalacağınızı ifade eden ücretlerdir.
Türkiye Finans ATM işlem ücretleri, tüketicilerin ATM’ler üzerinden yaptıkları temel bankacılık işlemleri nedeniyle taraflarından alınan ücretler olarak tanımlanabilirler.
 Bankalar, işlem kanallarına göre bankacılık işlemlerinin gerçekleştirildiği seçeneğe göre tüketicilerden belirli oranlarda ücret tahsil ederler. Özellikle bankaların ATM’ler vasıtasıyla gerçekleştirmiş oldukları işlemler için ne gibi ücretler tahsil ettikleri ise tam anlamıyla bir merak konusudur. Çünkü bazı bankaların bu konuda yüksek ücretler tahsil etmeleri, tüketicilerin bankacılık işlemleri konusunda problem yaşamalarına yol açabilmektedir. Türkiye Finans ATM işlem ücretleri ise aslında en avantajlı ücretler olarak tanımlanabilirler. Gerek Türkiye Finans ATM’leri gerekse ortak ATM’ler vasıtasıyla gerçekleştirilen işlemlerde oldukça kısıtlı ücretler ödeyeceğinizi belirtmemiz söz konusudur.
 
Peki, Türkiye Finans ATM işlem ücretleri ne kadar? Türkiye Finans ortak ATM işlem ücretleri ne kadar?

Türkiye Finans ATM İşlem Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye Finans ATM işlem ücretleri ne kadar?” sorusunun yanıtı, yapılan işlemin türüne ve tutarına göre değişim gösterebilir.
 
ATM işlem ücretlerinin belirli miktara kadar ve işleme göre farklılık göstermesi gibi bir durum nedeniyle, sabit bir ücretten bahsetmek söz konusu olmaz. Türkiye Finans ATM’leri ile yapacağınız işlemler için şu tutarlarda ödeme yapmanız gerekir:
 • Türkiye Finans ATM’den EFT İşlem Ücreti: ÜCRETSİZ
 • Türkiye Finans ATM’den Havale İşlem Ücreti: ÜCRETSİZ
 • Türkiye Finans ATM’den Nakit Avans İşlem Ücreti: 2 TL
 • Türkiye Finans ATM’den Kartsız Para Yatırma İşlem Ücreti: ÜCRETSİZ
 • Türkiye Finans ATM’den Fatura Ödeme İşlem Ücreti: ÜCRETSİZ
Türkiye Finans ATM işlem ücretleri yukarıdaki gibi tüketicilerin karşısına çıkacaktır. Yapacağınız işlemler öncesinde, ATM işlem ücretlerine göre kendinizi ayarlayabilir ve böylelikle sürpriz durumların önüne fazlasıyla geçebilirsiniz.

Türkiye Finans Ortak ATM İşlem Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye Finans ortak ATM işlem ücretleri ne kadar?” konusu da ATM konusunda önem taşıyan konulardan biridir.
 
Şöyle ki; Türkiye Finans ATM’lerinden ziyade, ortak ATM özelliği bulunan ATM’ler vasıtasıyla tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ortak ATM’ler, özellikle Türkiye Finans ATM’lerinin olmadığı bölgelerde fazlasıyla kurtarıcı nitelik taşır. Ortak ATM’lerden yapılan işlemler ise normal ATM’lere göre ücret açısından biraz daha farklı değerlendirilir. Türkiye Finans ortak ATM işlem ücretleri ise şu şekilde özetlenebilir:
 • Yurt İçi Para Çekme Asgari Tutar: 1,04 TL
 • Yurt İçi Para Çekme Asgari Tutar: 0,27 TL
 • Yurt Dışı Para Çekme Asgari Oran: %1.50
 • Yurt İçi Para Yatırma Asgari Tutar: 1.04 TL
 • Yurt İçi Kredi Kartı Borç Ödeme: 1.04 TL
 • Yurt İçi Kredi Kartı Limiti Sorgulama: 0.24 TL
 • Yurt İçi Kredi Kartı Borç Sorgulama: 0.27 TL
 • Tek Seferde Yapı Kredi veya PTT ATM’lerinden 2000 TL’ye Kadar Para Çekme İşlem Ücreti: ÜCRETSİZ
Türkiye Finans ortak ATM işlem ücretleri ve oranları yukarıdaki gibi tüketicilerin karşılarına çıkar. Özellikle ortak ATM’lerden para çekmek isteyen Türkiye Finans müşterilerinin Yapı Kredi veya PTT Bank ATM’lerini tercih etmeleri, en avantajlı seçenek olarak değerlendirilebilir. “Masraflara Değil, Hayata Katılın” kampanyası sayesinde Türkiye Finans müşterileri Yapı Kredi ve PTT Bank ATM’lerinden 2000 TL’ye kadar ücret ödemeden para çekme işlemi yapabilirler.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler