Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyonu 2022

Türkiye Finans emekli maaş promosyonu, emeklilerin maaşlarını Türkiye Finans'a taşımaları durumunda 750 TL'ye kadar alabilecekleri bir emekli maaş taşıma ücreti olarak tanımlanabilir.
Türkiye Finans emekli maaş promosyonu, emeklilerin maaşlarını Türkiye Finans bünyesine taşımaları doğrultusunda hak etmiş oldukları bir ücret olarak tanımlanabilir.
 Bankalar, emekli promosyonları sayesinde emeklilerin maaşlarını bünyelerinden almalarını sağlamak amacındadırlar ve emekli promosyonlarının yanı sıra tüketicilerin emekli maaşlarını çeşitli bankalardan almaları nedeniyle bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlardan faydalanmaları söz konusu olur. Türkiye Finans da emeklilere sağlamış olduğu promosyon ve çeşitli avantajlar sayesinde Türkiye Finans emekli promosyonu adı altında bir hizmet sunar. Söz konusu hizmet sayesinde de emeklilerin emekli maaş tutarlarına göre Türkiye Finans bünyesinden belirli oranda promosyon almaları mümkün hale gelir.
 
Peki, Türkiye Finans emekli maaş promosyonu nasıl alınır? Türkiye Finans emekli maaş promosyonu nasıl taşınır ve promosyon başvurusu nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevabını içeriğimizin devamında tüm ayrıntılarıyla birlikte elde edebilirsiniz.

Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyonu Nasıl Alınır? Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyonu Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans emekli maaş promosyonu nasıl alınır? Türkiye Finans emekli maaş promosyonu başvurusu nasıl yapılır?” gibi temel sorular, emekli promosyonu almak isteyen emeklilerin en çok merak ettikleri detaylar olarak tanımlanabilirler.
 
SSK, Bağ-Kur ya da Emekli Sandığı gibi seçenekler vasıtasıyla emekli maaşınızı alıyorsanız, bu maaşınızı Türkiye Finans’a taşımanız durumunda emekli promosyonu almaya hak kazanırsınız. Maaşınızın tutarına göre alacağınız Türkiye Finans emekli promosyonu ücreti de farklılık gösterecektir. Öte yandan maaşınızı Türkiye Finans’a taşımanız durumunda sadece emekli promosyonu değil, diğer birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Emekli promosyonu alabilmek adına emekli maaşınızı Türkiye Finans’a taşıyabilmeniz adına birçok başvuru kanalından faydalanabilirsiniz. Başvuru kanallarını ise aşağıdaki gibi inceleyebilirsiniz:
  • İlk Defa Emekli Maaşı Alacaklar için Türkiye Finans Emekli Promosyonu Başvurusu: İlk defa emekli olacak bireylerin Emekli Sandığı vasıtasıyla emekli olmaları durumunda, çalıştıkları kuruma emekli maaşı ve ikramiye ödemeleri konusunda Türkiye Finans’ı belirtmeleri, Türkiye Finans emekli promosyon ödemesi alabilmeleri adına yeterli olacaktır. Öte yandan SSK ya da Bağ-Kur gibi kurumlardan emekli olacak bireylerin ise e-devlet ya da SGK Müdürlükleri vasıtasıyla emeklilik işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda “Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi” içerisinde maaş ve ikramiye ödemeleri konusunda Türkiye Finans’ı belirtmeleri yeterli olur.
  • Maaşını Türkiye Finans’a Taşıyacaklar için Emekli Promosyonu Başvurusu: Halihazırda emekli olmuş ve maaşını farklı bir bankadan alan emeklilerin ise en yakın Türkiye Finans şubesi vasıtasıyla maaşını Türkiye Finans’a taşımaları mümkündür. Nüfus cüzdanıyla birlikte Türkiye Finans şubelerine müracaat eden emekliler, “Müşteri İlişkileri” birimi emekli maaşlarını kolaylıkla Türkiye Finans’a taşıyabilirler.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz seçenekler vasıtasıyla maaşınızı kolaylıkla Türkiye Finans’a taşımanız söz konusu olacaktır. Türkiye Finans emekli maaş promosyon ödemeleri için de 3 yıl boyunca maaşınızı Türkiye Finans’tan alma sözü vermeniz yeterli olacaktır. İlk maaşınız dahi yatmadan, Türkiye finans tarafından emekli promosyonunuz hesabınıza aktarılacaktır. Emekli promosyonu konusunda önem taşıyan bir diğer detay ise daha önce herhangi bir bankadan emekli promosyonu alıp almadığınızdır. Eğer 3 yıl içerisinde herhangi bir bankadan emekli maaş promosyon ödemesi aldıysanız, bu süre dolana kadar tekrar promosyon ödemesi almanız söz konusu olmaz.

Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyonu Ne Kadar?

Türkiye Finans emekli maaş promosyonu ne kadar?” konusu da emekliler adına büyük önem taşıyan ve hatta maaş taşıma kararlarını etkileyen bir konu olarak tanımlanabilir.
 
Türkiye Finans emekli maaş promosyon ödemeleri, tamamıyla emeklilerin ilgili kurumlardan almış oldukları maaş tutarına göre değişir. 3 kademe özelinde promosyon ödemelerinin farklılık göstermesi söz konusu iken, genel manada Türkiye Finans emekli promosyon ödemelerinin şu şekilde olduğundan bahsedilebilir:
  • Eğer emekli maaşınız 1.500  TL’ye kadar ise Türkiye Finans emekli maaş promosyon tutarı 500 TL olacaktır.
  • Eğer emekli maaşınız 1.500 TL ile 2.500 TL arasında ise Türkiye Finans 625 TL tutarında emekli maaş promosyon ödemesi yapacaktır.
  • Eğer emekli maaşınız 2500 TL ve üzerinde ise 750 TL tutarında Türkiye Finans emekli maaş promosyon ödemesi almanız söz konusu olacaktır.

Türkiye Finans Emekli Maaş Ödemeleri ve Taşıma Konularında Öne Çıkan Avantajlar

Türkiye Finans emekli maaş ödemeleri ve taşıma konularında öne çıkan avantajlar, maaşınızı Türkiye Finans’a taşımanız konusunda size çok daha cazip detaylar katacaktır. Emekli maaşınızı Türkiye Finans’a taşıyarak, şu gibi ayrıcalıklar konusunda hak kazanacağınızdan bahsetmemiz söz konusudur:
  • Türkiye Finans internet şubesi ve mobil şube vasıtasıyla gerçekleştirdiğiniz tüm Türkiye Finans EFT işlemlerinde sizden ücret alınmaz.
  • Türkiye Finans Kiralık Kasa hizmetlerine dair %50 oranında fiyat indirimi gibi bir avantajdan yararlanmanız söz konusu olur.
  • Maaşınız taşıyarak “Happy Zero Kart” olarak adlandırılan kredi kartından yararlanabilir ve kredi kartı ücreti ödemeden, taksitli ve puan kazandıracak şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer 2 emekliyi daha Türkiye Finans şubelerine maaş taşıma işlemi için getirirseniz ve maaş taşıma işlemleri başarılı olursa, 100 TL tutarında ek emekli promosyonu almaya hak kazanırsınız.           

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler