Türkiye Finans Hesap Açma

Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan nasıl hesap açabileceğinizi bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Para yatırma, para çekme, fatura ödeme, kredi başvurusunda bulunma ve daha pek çok bankacılık işlemini ister şubeden ister internetten kolaylıkla gerçekleştirmek istiyorsanız hemen hesap açma işleminizi gerçekleştirin. Bir banka hesabı sahibi olmak için tercih edebileceğiniz bankalardan biri de Türkiye Finans Katılım Bankası olmaktadır. 

Türkiye Finans Katılım Bankası Hesabı Nasıl Açılır?

Türkiye Finans Katılım Bankası hesap açma işleminizi hangi hesap türü olursa olsun ( e-katılım hesabı, akıllı hesap vs.) bankanın şubesine müracaat ederek gerçekleştirebilirsiniz. Belirli bir şubeyi tercih etmeniz gerekmiyor. Bankanın tüm şubeleri üzerinden hesap açma işlemi gerçekleştirilebilir. 
Size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesi için tıklayın. 

Aranan koşullar yalnızca 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Yanınıza kimlik belgenizi de alarak banka şubesine gidebilir ve başvuru formunu doldurarak banka hesabı açma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

İnternetten Türkiye Finans Katılım Bankası Hesabı Nasıl Açılır?

İnternet üzerinden de Türkiye Finans Katılım Bankası hesap açma başvurusu yapılabiliyor. Online olarak bankanın resmi web sitesi olan www.turkiyefinans.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Ardından sitenin “bireysel” bölümüne tıklayarak hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu esnada sizden bazı kişisel bilgilerinizi ilgili alana yazmanız istenecektir. TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız gibi kişisel bilgilerinizi doğru olarak bildirmeniz önem arz ediyor. 

Türkiye Finans Katılım Bankası telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak bilgi alabilirsiniz. Bunun için bankanın 0850 222 22 44 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler