Türkiye Finans İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye Finans Katılım Bankası internet bankacılığı hizmetinden faydalanmak için nasıl şifre alabileceğinizi bu makaleden okuyabilirsiniz.


Türkiye Finans bankacılık işlemlerinizin tümünü vakit harcamadan ve kolayca yapabilmek istiyorsanız internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak adına Türkiye Finans’ın sizlere sunduğu internet bankacılığı ile ev veya ofisinizden tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bankanın internet şubesine giriş yaptığınızda tek platformda tüm hesaplarınızın bilgilerini, borçlarınızı, yatırımlarınızı ve ödemelerinizi kontrol edebilirisiniz. Üstelik tek platformda oluşturulan bölümler bunlarla da sınırlı değil. Türkiye Finans Katılım Bankası internet şubesi için şifre oluşturarak hesaplarınızı, sahip olduğunuz kredi kartlarını, portföyünüzü, başvurduğunuz kredileri, oluşturduğunuz ajandayı, varlıklarınızı ve borçlarınızı takip edebilirsiniz.
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRE OLUŞTURMA

Türkiye Finans müşterilerinin güvenliğini üst düzeyde tutabilmek için şifre sistemi oluşturan bankalardan biridir. Türkiye Finans Katılım Bankası internet şubesi şifreniz yoksa internet bankacılığına giriş yapamazsınız. Peki, sistemde size özel oluşturulan bu şifreyi nereden alabilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası internet şube şifresini ister şubenizden isterseniz de Türkiye Finans'a ait web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Bunun için turkiyefinans.com adresine gidiniz. Anında şifre oluşturma linkine tıklayarak yeni bir sayfaya yönlendirmenizi sağlayınız. Açılan sayfada ya iki alan gelmektedir, siz yeni üye alanına tıklayacaksınız. Bu alanda kart yada kredi kartı bilgileriniz ile anında şifre alabilir, internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anında şifre için öncelikle müşteri numaranızı, kartınızın son 4 hanesinde bulunan rakamları, kartınızın son kullanma tarihini ve alanda yazılı olan güvenli kodunu girerek devam deyiniz. Sonrasında gelen ekrana kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra telefon seçiminizi yapınız. Devam butonuna tıkladığınızda ise sonuç sayfasına ulaşarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI YENİ ŞİFRE BELİRLEME

Bankanızın internet şubesi için oluşturduğunuz şifreyi unuttuğunuzda yeni şifre belirleyerek internet şubesinde işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Yeni şifre için dilerseniz 444 2 444 telefon bankacılığından yardım alabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni şifre belirleme için anında şifre bölümünü de kullanabilirsiniz. Tabi bunun için bankanızın kartına yada kredi kartına sahip olmanız ve cep telefon numaranızın sisteme kayıtlı olması gerekmektedir. Başvuru sırasında ek kartlar ve business kartlar kabul görmemektedir. 

Türkiye FinansAnında şifre bölümü iki kısımdan oluşmaktadır. Bunlardan ilki müşteri numaranız ve kart bilgilerinizi isteyen kısımdır. Bu bilgileri doğru girdiğinizden emin olduktan sonra ilerleyerek ikinci kısma geçiniz. Bilgilerinizi 10'dan fazla hatalı girerseniz anında şifre bölümünü kullanmanız engellenecektir. İkinci kısımda kişisel bilgilerinizi isteyen sisteme yine doğru bilgilerinizde devam ediniz. Sonrasında ise geçici olarak oluşacak şifreniz sisteme kayıtlı cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Şifreniz tarafınıza ulaşır ulaşmaz güvenliğiniz açısından değiştirmenizi öneririz. Ekranda yaşayacağınız sorunlar için bankanızı bilgilendirerek destek alabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler