Türkiye Finans Kredi Kartı Ek Kart 2022

Türkiye Finans kredi kartı ek kart seçeneği ile kredi kartı limitinizi ve özelliklerini yakınlarınızla da paylaşmanız söz konusu olur.
Türkiye Finans kredi kartı ek kart ile kredi kartınızı yakınlarınızla çoklu kullanıma açmanız söz konusu olacaktır.
 Bankalar, kredi kartı kullanıcıları için çeşitli kullanım kolaylıkları tanırlar ve bu kullanım kolaylıklarının başında ek kredi kartları ön plandadır. Tüketicilerin kredi kartı ürünlerini, birinci dereceden yakınlarıyla belirli limitler doğrultusunda ve tamamen kendi yönetimleriyle paylaşmaları söz konusu olur. Ek kart sayesinde bir hanede bir kredi kartının birçok kişi tarafından kullanımı ve bu çoğunluk nedeniyle de birçok konuda yaşanan karışıklık gibi durumlar tamamıyla ortadan kalkar. Türkiye Finans kredi kartı ek kart da tam olarak bu durumun amacıyla kullanıma sunulmuş bir üründür.
 
Peki, Türkiye Finans kredi kartı ek kart başvurusu nasıl yapılır? Türkiye Finans kredi kartı ek kart nedir? Ek kart özellikleri nelerdir? Ek kart ücreti ne kadardır?

Türkiye Finans Kredi Kartı Ek Kart Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı ek kart başvurusu sayesinde tüketicilerin ek kart kullanımına en kısa sürede başlamaları söz konusu olur. Ek kart başvurusunun yapılabileceği birçok Türkiye Finans kanalı vardır. Bu kanallar vasıtasıyla kredi kartınızın tüm ek kart süreçlerini yürütmeniz ve kredi kartınıza ek olarak çıkaracağınız kartın detayları hakkında kapsamlı bilgiler edinmeniz de söz konusu olur. Türkiye Finans kredi kartı ek kart başvurusu yapabileceğiniz kanallar ise şu şekildedir:
  • Türkiye Finans Şubeleri ile Kredi Kartı Ek Kart Başvurusu: Size en yakın Türkiye Finans şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek, “Gişe İşlemleri” seçeneği özelinde sıra almanızın hemen ardından gişe görevlisine kredi kartı ek kart başvurunuzun talebini iletebilirsiniz. Gişe görevlisi gerekli kontrolleri sağlamasının ardından ek kart başvurunuzu alacak ve belirtmiş olduğunuz adrese de ek kart gönderimini sağlayacaktır.
  • Türkiye Finans İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Ek Kart Başvurusu: Türkiye Finans internet bankacılığı, kredi kartı ek kart başvurusu yapabileceğiniz en kolay seçeneklerden biridir. Hemen Türkiye Finans internet bankacılığına giriş yapıp, ardından ana menüde bulunan “Kartlarım” seçeneği vasıtasıyla kredi kartınız için ek kart başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Türkiye Finans Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Ek Kart Başvurusu: Türkiye Finans telefon bankacılığı da kredi kartı ek kart başvurusu yapabileceğiniz en önemli kanalların başında gelir. 0850 222 22 44 numaralı telefonu aramanız ve sesli yanıt sisteminde “Kart İşlemleri” menüsüne bağlanmanız durumunda gerek ek kart başvurusu menüsü sayesinde gerekse müşteri temsilcisine bağlanarak, kredi kartı ek kart başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Ek Kart Nedir?

Türkiye Finans kredi kartı ek kart nedir?” gibi bir konu, tüketicilerin en çok merak duydukları konulardan biridir.
 
Türkiye Finans kredi kartınızın limitleri dahilinde oluşturabileceğiniz, ister kendi adınıza isterseniz de aile fertlerinizden biri adına oluşturabileceğiniz kart türüne, Türkiye Finans kredi kartı ek kart adı verilir. Ek kart, sadece kendi adınıza ya da birinci dereceden yakınlarınız adına oluşturabileceğiniz bir kart türüdür. Ek kart limitinizi kendiniz belirleyebilir, alışveriş veya işlem kısıtlarına tabi tutabilir ya da kendi kredi kartınızı nasıl yönetiyorsanız, ek kartı da aynı şekilde yönetebilirsiniz. Ek kart ekstresi ana kredi kartınızın ekstresine yansıtılır. Bununla birlikte ana kredi kartınızın özellikleri ne ise ek kartınızın da özellikleri aynı şekilde olacaktır. Ana kredi kartınızda olduğu gibi ek kartta da alışverişlerinizi taksitlendirme gibi bir durumun olduğunda bahsetmek isteriz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Ek Kart Ücreti

Türkiye Finans kredi kartı ek kart ücreti, tüketicilerin en çok merak ettikleri ek kart detaylarının başında gelir.
 
Türkiye Finans vasıtasıyla oluşturduğunuz ek kartlar için herhangi bir şekilde ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Ek kart içi tarafınızdan ekstra işletim ücreti ya da kart maliyet ücreti gibi tutarlar alınmaz. Türkiye Finans ana kredi kartında olduğu gibi ek kartta da belirli oranda sizden kart aidatı tahsil edilir. Bağlı olduğunuz kart türüne göre yıllık aidatın da değişim gösterebileceğini belirtmek mümkündür. Tüm bunların dışında tarafınızdan herhangi bir şekilde ücret talep edilmez. Türkiye Finans kredi kartı ek kart ücreti adı altında herhangi bir ücret alınmaz.

Türkiye Finans Ek Kart Borç Ödemesi Nasıl Yapılır? Ekstresi Hangi Karta Yansır?

Türkiye Finans ek kart borç ödemesi nasıl yapılır? Ek kart ekstresi hangi karta yansır?” gibi iki temel soru, ek karta dair en çok sorulan soruların başında gelirler.
 
Ek kart çıkartmanız durumunda ek kartın borç ödemesi direkt olarak ana kredi kartı üzerinden gerçekleşir. Ana kredi kartın borcunu ödemeniz durumunda ek kartın da borcu ödenecektir. Ek kart için ana kredi kartınıza bağlı ekstra bir limit açılmaz. Ek kartın limiti de direkt olarak ana kart limiti dahilinde olduğu için borç ödemesi yapmanız durumunda ek kartın da borç ödemesini yapmış olursunuz. Öte yandan ek kartın ekstresi, ana kredi kartınıza bağlı bir şekilde karşınıza çıkar. Türkiye Finans ek kart ekstresi içerisinde sadece dönem harcamaları yer alır.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler