Türkiye Finans Şikayet

Türkiye Finans şikayet kanalları ve bankadan aldığınız hizmetleri şikayet etmek için yapmanız gerekenler bu yazımızda yer almaktadır.


Türkiye Finans şikâyet ve memnuniyetsizliklerinizi bildirebilmeniz için aradığınız tüm bilgileri bu yazımızda bulabileceksiniz.
Türkiye Finans şikâyet hattı ile müşterilerin gerek banka personeli ile ilgili sorunları gerekse yaşadıkları teknik sıkıntıları banka ile paylaşmaları amaçlanmıştır.

Türkiye Finans müşteri memnuniyet merkezi bildirim hattı

İngilizce, Türkçe ve Arapça hizmet verebilen müşteri memnuniyet merkezi aracılığı ile 7 gün 24 saat, istediğiniz konumdan yalnızca bir telefonla şikâyet konularınızı 0 850 222 22 44 numaralı hattı arayarak bankaya bildirebilirsiniz.

Genel Müdürlük telefon numarası olan 0 216 676 29 27 numaralı hattına da şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti merkezi iletişim formu

Şikayetlerinizi ve bununla birlikte itiraz, talep, öneri ve memnuniyetlerinizi bildirebileceğiniz bir iletişim formu doldurarak da bankaya ulaştırabilirsiniz.

Şikayetleriniz için buradaki formu açın. Mesaj Tipi olarak şikâyeti seçerek, Mesaj Konusu belirtin. Bireysel ya da kurumsal şikayetlerinizi bu yolla da bankaya bildirebilirsiniz.

Katılım Bankaları Birliği müşteri şikâyetleri hakem heyetine şikâyet bildirmek

Şikâyet formu doldurarak ihtilafa konu olan şikayetinizi hakem heyetine iletebilirsiniz. Bunun için burada bulunan şikâyet formunu doldurarak Türkiye Katılım Bankaları Birliği Müşteri Şikâyetleri Hakem Heyeti ile iletişime geçebilirsiniz.
Telefon: 0216 651 94 35
Faks: 0 216 651 94 39
E-Posta: bilgi@tkbb.org.tr
Web adresi: https://www.tkbb.org.tr

Türkiye Finans sikayetvar.com

Türkiye Finans için banka ile ilgili yaşadığınız sorunları sikayetvar.com adresi üzerinden de bildirebilirsiniz. Böylece banka size daha hızlı cevap verecektir. Türkiye Finans sikayetvar.com adres linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Faks ile şikâyet bildirme

Türkiye Finans şikâyet bildirimlerinizi bankanın 0216 676 2927 numaralı faks hattı üzerinden de bankaya iletebilirsiniz.

Türkiye Finans şikâyet için dilekçe ve mektup adresi

Daha detaylı ve daha uzun bir şikâyet konunuz bulunuyorsa, dilerseniz Türkiye Finans’a dilekçe ya da mektupla da bildirimde bulunabilirsiniz.

Mektup ya da dilekçe ile başvurmak için bankanın Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No: 6 Ümraniye / İstanbul adresine mektup ya da dilekçenizi gönderebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler