Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Vakıfbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi, %0,98'dan başlayan faiz oranları ve 60 aya kadar vade imkanlarıyla Vakıfbank'ta sizleri bekliyor.


Vakıfbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası ile Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala Vakıfbank da bayram kredisi ürününü yayınlamış oldu. Bayram kredisi çekmek isteyenler için 3 ay öteleme imkanının yanında, Vakıfbank bayram kredisi 2020 kampanyasında esnek ödeme kolaylıklarını da tüketiciler için sunmuş durumda. Vakıfbank 3 ay ertelemeli bayram ihtiyaç kredisi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları makalemizin kalanında okuyabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2020

Vakıfbank 2020 bayram kredisi kampanyası 60 aya varan cazip vade, %0,98’den başlayan uygun faiz oranı olanaklarıyla tüketiciye sunuluyor. Vakıfbank’ın 3 ay erteleme fırsatının yanı sıra; aylık eşit taksitli, azalan ya da artan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da değişken taksitli geri ödeme imkanlarından birini seçebilirsiniz.
3 ay ertelemeli Vakıfbank bayram kredisi kampanyasında 3 Bin TL ile 125 Bin TL arasında bir tutar için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank bayram kredisi için SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Pandemi sürecinde evden çıkmadan kolayca Vakıfbank bayram kredisine başvurmak için cep telefonunuzdan KREDI yazarak kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi de ekleyebilir ve 5724’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek olarak “KREDI 10000000000 5000” formatında bir SMS gönderebilirsiniz.

Vakıfbank'ta hesabınız bulunmuyorsa, nasıl açtıracağınızı öğrenmek için Vakıfbank Hesap Açma yazımızı okuyabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi Başvuru Formu İle Başvuru Yapmak

Vakıfbank web sitesi üzerinden bayram kredisine başvuru yapmak ve form doldurmak için Başvuru sayfasına gidebilir, “Hemen Başvur” seçeneği yardımıyla anında kredi formunu doldurmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Vakıfbank bayram kredisinde faiz oranı tüm ödeme seçeneklerinde %0,98 olarak belirtilmiştir. Ancak banka değerlendirme sonucunda alınacak ücretlerde ve faiz oranlarında düzenleme ya da değişiklik yapabilir. %0,98 faiz oranından, kredinin açıldığı gün banka kanalı ile sigorta yaptıran ve asgari bir maaş tutarında Ek hesap açtıran müşteriler faydalanabilmektedir.

Çekilen kredi tutarının yüzde 5 oranında kredi tahsis ücreti de bir kereye mahsus olmak üzere alınacaktır.

Vakıfbank Bayram Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Eşit taksitli Vakıfbank bayram kredisine hesaplama için örnek vermemiz gerekirse, 50 Bin TL’lik 60 ay vadeli bir kredi tutarı için, aylık %0,98 faiz oranıyla başvuru yapmanız durumunda, taksit tutarınız 1.166 TL olacaktır. Aynı zamanda bir defaya mahsus 250 TL’lik bir kredi tahsis ücretinin de kredinizden kesileceğini belirtelim.
Kategori:

Diğer Makaleler