VakıfBank Bayram Özel 0 KM Araç Kredisi 2016

VakıfBank tarafından sunulan bayrama özel taşıt kredisi sayesinde bayrama yeni aracınız ile girebilirsiniz.


2016 yılının gelmesi ve Ramazan ayına giriş yapmamız ile birlikte bankalar yavaş yavaş Ramazan bayramına özel olan kredi kampanyalarını hazırlamaya başladılar bile. VakıfBank tarafından her yıl sunulmakta olan kredilerde de bu yıl birbirinden cazip fırsatlar sizleri bekliyor. Yaklaşmakta olan bayram öncesinde yeni bir araç sahibi olmak istiyor ve bayrama yeni arabanız ile girebilmek istiyorsanız VakıfBank tarafından sunulan 0 KM araç kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz.
VakıfBank bayrama özel olan bu kampanyasında sıfır kilometrelik araç kredilerine 48 aylık vadeler ve %1.20 oranındaki uygun faiz oranları uyguluyor. 0 KM araçlar için düzenlenen bu krediler müşterilerin ödemelerini daha kolay bir şekilde yapabilmesi için eşit taksitli ödeme özelliklerine de sahiptir. Böylelikle 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitler eşliğinde ödeme yapabilir, 3 ayda bir ödeme yapabilir veya son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli kredi ödemeleri yapabilirsiniz.

VakıfBank 0 KM araç kredisi kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız ve satın alınan aracın fatura değeri 50.000 TL’yi geçiyor ise bu bedelin 50.000 TL’lik kısmı için %70, 50.000 TL üzerindeki kısımlar için ise %50 oranında kredi kullanabilirsiniz. VakıfBank tarafından yeni düzenlenen bu kredi kampanyasında kefil istenmemektedir. Fakat kredi notunuz riskli ise banka sizlerden kefil talep edebilir.

Vakıfbank 0 KM Özel Araç Kredisi Faiz Oranları Neler?

Hayat sigortası zorunluluğu da VakıfBank 0 KM araç kredilerinde istenmemektedir. Talep ettiğiniz krediniz bitene kadar satın alacağınız araçlar VakıfBank tarafından ipotek altına alınır. Bayrama özel olarak kullanabileceğiniz bu kredide kredinin tahsis ücreti ise aylık olarak %1.20 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız aylık %1.24 faiz oranlı krediler kullanırsınız. Bu hesaba göre 20.000 TL tutarındaki bir kredi kullanmak istiyorsanız aylık %1.24 faiz oranı ile 100 TL’lik tahsis ücreti ise 23.796 TL ödemeyi 24 ay vadeli olarak yapabilirsiniz.

48 aylık vade tutarlı kredi ödemesi ise aylık 580 TL’dir. 48 aylık dönem sonunda toplam tutarınız 27.840 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız 20.000 TL ’lik kredilerde 24 ay boyunca 997 TL ödeme yaparak 24 ay sonra toplamda 23.998 TL ödemiş olursunuz. Bu örnekleri kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre çoğaltarak size en uygun olan vade seçeneğini ortaya çıkartabilirsiniz. Kredi hakkında daha detaylı bilgi için Vakıfbank resmi internet şubesini ziyaret edebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler