Vakıfbank Hesap Açma

Vakıfbank vadesiz hesap açma işleminin nasıl yapılacağını bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Bankacılık işlemlerini çok daha kolay gerçekleştirmenin yolu, bir banka hesabı açmaktır. Banka hesabı sahibi olmak için tercih edebileceğiniz bankalardan biri de Vakıfbank olmaktadır. 18 yaşına girmiş olan her birey Vakıfbank vadeli TL hesabı ya da Vakıfbank vadesiz TL hesabı sahibi olabilir. 

Vakıfbank Hesabı Nasıl Açılır?

Vakıfbank hesap açma işlemi için tercih edebileceğiniz yöntemlerden ilki, banka şubesine gitmektir. Bulunduğunuz yere en yakın şubeyi tercih edebilirsiniz. Çünkü Vakıfbank hesap açma işlemleri ve başvuruları bankanın tüm şubelerinden gerçekleştirilebiliyor. 
Size en yakın Vakıfbank şubesi için tıklayın. 

Hesap açma işlemini tamamlamanızın ardından 15 iş günü içerisinde Vakıfbank banka kartınız hazırlanır ve adresinize posta aracılığı ile gönderilir. Bu sayede ATM üzerinden para çekme ve para yatırma işlemlerinizi de gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

İnternetten Vakıfbank Hesabı Nasıl Açılır?

İnternet üzerinden haftanın her günü ve günün her saati Vakıfbank hesap açma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Dilediğiniz zaman bankanın resmi web adresi olan www.vakifbank.com.tr adresine tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Banka pek çok bankadan farklı olarak telefon bankacılığı hizmeti aracılığı ile de hem vadeli TL hesabı açma he de vadesiz TL hesabı açma işleminin yapılabilmesini sağlıyor. Vakıfbank telefon bankacılığı hizmet numarası olan 0 850 222 0 724 hattını arayabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Hesap sahibi olmak istediğinizi belirttiğinizde, banka görevlisi sizi yönlendirecek ve işleminizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.  

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler