Vakıfbank Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank hesap bakiyesi sorgulama ve öğrenme yolları.


Hesap bakiyesi sorgulama işlemleriniz için artık karışık bankacılık prosedürleriyle vakit kaybetmek ve şubelerde sıra beklemek yok! Vakıfbank hesap bakiyesi öğrenmek için kullanabileceğiniz bir çok hizmet sunmaktadır.

Vakıfbank Hesap Özeti ve Hesap Bakiyesi Sorgulama

Vakıfbank hesap bakiye sorma işlemlerinizde telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. 0850 222 0724 telefon numarasından ister müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı direkt sorabilir isterseniz de tuşlama aracılığıyla kendi sorgulamanızı kendiniz yapabilirsiniz.
Müşteri temsilcisine bağlanmadan Vakıfbank hesap bakiyesi inceleme işlemleriniz için tuşlayacağınız rakamlar önce 3 sonra 1'dir. TL hesap bakiyesi öğrenmek için 3/1/1 şeklinde tuşlama yapmalısınız. Yabancı döviz cinsi hesabınız varsa 3/1/2 tuşlarına basarak Vakıfbank hesap bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten Hesap Bakiyesi Öğrenme Vakıfbank

Bankanın müşterisi olanlar Vakıfbank hesap bakiyesi görüntüleme hareketlerini e-posta ile inceleyebiliyorlar. Bu ayrıcalıktan sizde yararlanmak istiyorsanız 0850 222 0724 telefon numarasını arayarak 3/2/1 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. Son 30 gün içerisindeki hesap hareketlerinizi gösteren bu hizmetten faks aracılığıyla da faydalanabiliyorsunuz. Hesap hareketlerini faks ile almak için 3/2/2 tuşlarına basmalısınız.

İnternetten hesap bakiyesi sorgulama Vakıfbank için internet bankacılığından da yararlanabilirsiniz. Üstelik kişiselleştirilebilen menüsü sayesinde Vakıfbank internet bankacılığını artık daha rahat kullanabilirsiniz.

Vakıfbank bankomat hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi ise bankomat kart numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. 

Diğer Makaleler