VakıfBank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

VakıfBank İnternet Şubesi hizmetinden yararlanmak için şifre alma işleminin nasıl yapılacağını bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Vakıfbank dijital bankacılık müşterileri için büyük avantajlar sağlıyor. Bu avantajlar bir kaçı şöyle: Kolay işlem platformu sayesinde daha önce banka şubesinden yaptığınız bankacılık işlemlerini daha az zaman harcayarak yapabilirsiniz. Ortalama 5,10 dakika gibi kısa sürelerle işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıf Bankası internet şubesi aslında sizin için finansal bir takvimdir. Kendi belirlediğiniz bir tarihe istediğiniz notu alabilir, ileri tarihli talimatlarınızı bu bölümden kontrol edebilirsiniz. Bankanın internet kullanıcılarına sunduğu hizmetler bunlarla da yeterli kalmıyor. İnternet şubesi şifre alma işlemlerini tamamlayan Vakıfbank müşterilerine uygun oranlar ve mevduatta daha yüksek faiz fırsatlar sunuluyor. Tüm bu ayrıcalıklar ben de yararlanmak istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.
VAKIFLAR BANKASI İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRE ALMA İŞLEMLERİ

VakıfBank internet şubesi bir tık uzağınızda! Sadece şifre alma işlemlerinizi gerçekleştirerek tüm hesap bilgilerini kontrol edebilir, yatırım ve borçlarınızı görüntüleyebilir ve ödeme bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik şifre oluşturma işlemi de oldukça basit ve hızlı. Kredi kartınızın yada bankomatınızın bilgilerini kullanarak şifre alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden işlem yapacaksanız kredi kartı seçeneğini işaretlediğinizde sizden güvenlik kodu da istenecektir.

Vakıfbank internet şubesine üye olmak için öncelikle herhangi bir Vakıflar Bankası şubesine giderek Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesi'ni imzalamanız gerekmektedir. Müşteri numaranız internete tanımlandıktan sonra ister 0850 222 0 724 numaralı telefon bankacılığından isterseniz de Vakıfbank'ın web sitesi üzerinden şifrenizi alabilirsiniz.

Vakıfbank internet şubesi şifre alma işlemlerinizi web sitesi üzerinden yapmak için www.va​kifbank.com adresine gidiniz. Şifre al bölümüne tıklayınız. Tabi bu bölümden işlem yapmak için kredi bankanızın yada bankomatınızın olması gerekmektedir. Şifre al bölümüne tıkladığınızda yeni bir pencere açılacak ve size 5 seçenek sunulacaktır. Bunlardan şifre alma seçeneğini işaretleyerek devam butonuna tıklayınız. Kart tipi olarak hangi karta sahipseniz onun bilgilerini gireceğinizi belirterek devam deyiniz. Her ikisinde de tarafınızdan kart numarası, son kullanma tarihi ve şifreniz istenecektir. Bu bilgileri de girdikten sonra şifre alma işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

VAKIFLAR BANKASI İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRE UNUTMA

İnternet bankacılığına giriş yapmak için oluşturduğunuz 8 haneli kodu, bir sonraki girişinizde 5 kez hatalı girerseniz kartınız bloke olur. Bu durumda ticari müşteriler en yakın banka şubesine giderek blokeli olan hesaplarını açtırabilirler. Bireysel kullanıcılar ise şubeye gitmeye gerek kalmadan web sitesi üzerinden işlem yapabilirler.

Vakıfbank internet şubesinde yer alan şifre al bölümüne tıkladıktan sonra bu kez yeni şifre alma kısmını işaretleyerek devam ediniz. İster kredi kartı bilgilerinizi isterseniz de bankomat bilgilerinizi kullanacağınızı belirterek açılan sayfadaki boşlukları doldurunuz. Bilgilerinizi kontrol ettikten sonra devam butonuna tıklayarak yeni şifre alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Belirlediğiniz yeni şifre en az bir rakam ve bir harf içermelidir. Sistem ancak bu şekilde kabul etmektedir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler