Vakıfbank MTV Taksitlendirme

Vakıfbank MTV ödemeleri.


31 Temmuz 2015 tarihine kadar VakıfBank Worldcard ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi olan gib.gov.tr adresinden yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Vakıfbank Kredi Kartı ile MTV Taksitle Ödeme

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden yapılan 100 TL ve üzeri tüm MTV ödemeleri kart ekstrenize 3 taksit olarak yansıtılmaktadır. 31 Temmuz tarihinde son bulan kampanyadan tüm Vakıfbank kredi kartı olan kart hamilleri yararlanabiliyor. Ayrıca Vakıfbank'ın sunduğu MTV taksitlendirme imkanı trafik cezası ödemelerinizde de geçerli olacaktır. Temmuz ayı sonuna kadar yapacak olduğunuz trafik cezası ödemelerinizde de Vakıfbank kredi kartınızı kullanırsanız yine 3 taksitte ödeme imkanına sahip olacaksınız.

MTV Taksitli Ödeme Nasıl Yapılır?

www.gib.gov.tr adresinden İnternet Vergi Dairesi linkine tıklayarak Vakıfbank kredi kartınız ile MTV ödemesi yapabilirsiniz. İnternet Vergi Dairesi'nde Motorlu Taşıtlar adında bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümden MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
Vakıfbank kredi kartlarına özel sunulan 3 taksit imkanından faydalanabilmek için ödeme sırasında mail-order bakiyesinin yeterli olması aranan şartlar içerisindedir. Ayrıca 6111 sayılı torba yasa kapsamında yapılacak borç ödemeleri taksit kampanyasına dahil değildir. MTV taksitlendirme ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 222 0 724 telefon numarasını arayarak Vakıfbank müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Makaleler