Vakıfbank MTV Ve Trafik Cezası Ödeme

Vakıfbank mtv ve trafik cezası ödeyebilirsiniz.


İnternet Vergi Dairesini kullanarak 2015 MTV sorgulaması yapmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken www.gib.gov.tr adresinde yer alan İnternet Vergi Dairesi bölümüne ulaşmaktır. Bu bölümde kolaylıkla plakadan MTV borcu sorgulaması yaptırabilirsiniz.

MTV Ve Trafik Cezası Ödeme İşlemleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi Vakıfbank aracılığı ile yapabilmeniz mümkün. En yakın Vakıfbank şubesine giderek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Vakıfbank MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizin daha hızlı olmasını isterseniz internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ödemeler sekmesinde yer alan Vergi İşlemleri bölümüne giderek MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz.
İnterneti kullanmıyor ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapmak istiyorsanız Vakıfbank telefon bankacılığı size yardımcı olacaktır. 0850 222 0 724 telefon  numarasını arayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank müşterisi değilseniz dahi ParaBankomat'lardan Vakıfbank MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kartsız İşlemler seçeneğinden nakit olarak anında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank müşterileri için ise MTV Ve Trafik Cezası ödemelerini Bankomat 7/24 kartını kullanarak yapabiliyor. Bankanın müşterileri ödemelerini nakit olarak yapabildiği gibi hesaptan ödemede yapabiliyor. Ayrıca hesaptan yapılan ödemelerde Kredili Mevduat Hesabı kullanma ayrıcalığı da tanınıyor.

MTV Borcu Hesaplama Nasıl Yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin hesaplamasında aracınızın yaşı ve motorun silindir hacmi kullanıyor. Ayrıca aracın otomobil, motosiklet, otobüs, kamyon gibi tip özellikleri de dikkate alınarak MTV  hesaplaması yapılıyor.

Arıcınızın tipi, yaşı ve motorun silindir hacmini ilgili bölümlere girdikten sonra çıkan MTV borcunuzu Vakıfbank aracılığı ile dilediğiniz an yapabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler