Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası ve Vakıfbank telefon bankacılığı hizmetleri ile ilgili en detaylı bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.


Vakıfbank müşteri hizmetleri iletişim merkezine hızlıca bağlanarak işlemlerinizi kolayca halledebilmeniz için bu içerikte sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Vakıfbank müşteri hizmetleri hattı

Vakıfbank müşteri hizmetleri hattı üzerinden zaman sınırı olmaksızın kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz. Öneri, şikâyet ve isteklerinizi bu hat üzerinden müşteri ilişkileri temsilcisi kanalıyla gerçekleştirebilirsiniz.
Hızlıca işlemlerinizi halledebilmek adına Vakıfbank müşteri hizmetleri numaraları olan 0 850 222 0 724 numaralı hattı ya da 444 0 724 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Genel müdürlük sabit numarasını da istek ve önerilerinizi Vakıfbank’a iletmek için arayabilirsiniz. Genel müdürlük telefon numarası 0 216 724 10 00.

Vakıfbank canlı destek hattı

Canlı destek hattına erişmek içinse sabah 09:00 gece 01:45 saatleri arasında burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank mail (kep) adresi

Bankanın kayıtlı elektronik posta (kep) adresi olan vakifbank@hs01.kep.tr adresi üzerinden de banka ile iletişim kurabilirsiniz.

Vakıfbank iletişim formunu doldurun

Sorun çözelim kaydı oluşturarak her türlü sorununuzu, istek ve önerinizi bankaya bildirebilirsiniz. İletişim formunu doldurmaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank ihbar ve şikâyet hattı

Vakıfbank’ın özel olarak oluşturulmuş bir şikâyet hattı bulunmamakta. Şikayetlerinizi bankaya iletmek için müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 724 numaralı hattını aramanız yeterli olmaktadır.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 724 numaralı hattı aradıktan sonra telefonunuzdan 2 (iki) ve ardından 0 (sıfır) tuşlarına basın. Ardından yapmak istediğiniz bankacılık işlemini seçin ve basitçe müşteri temsilcisine bağlanın.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler