Vakıfbank POS Destek Hattı

Vakıfbank POS destek hattı telefon numarası ve POS hizmetlerinde yardıma ihtiyacınız olan konularla ilgili konular bu sayfa yer almaktadır:


Vakıfbank POS destek hattı telefon numarası ve POS hizmetleriyle ilgili genel bilgileri sizinle bu yazımızda paylaşacağız. Tüm detayları makalemizde bulabilirsiniz.
Üye işyeri hizmetleri arasında yer alan POS destek hizmeti ile arıza ve mutabakat gibi işlemlerinizi Vakıfbank POS destek hatları olan 0 216 724 34 34 numaralı hat üzerinden ya da 0 212 473 60 54 numaralı hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm taleplerinizi, POS cihazınızla ilgili şikayetleriniz, oluşan kart sorunlarınızı bu hatlar üzerinden kolayca bildirebilirsiniz.

POS cihazınızın nasıl kullanılacağını anlatan PDF dosyasını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank POS destek hattı numaraları

Bankanın sunduğu POS hizmetlerinden faydalanan üye işyerleri cihaz kullanımı esnasında sorunlar yaşayabilmektedir. Hata, arıza esnasında 0 216 724 34 34 ya da 0 212 473 65 54 numaralı hatlardan birini arayarak sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanında 0 850 222 0 724 numaralı müşteri destek hattı üzerinden de POS cihazınızla ilgili sıkıntılarınızı bankaya bildirebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca destek numaralarından hizmet alabilirsiniz.

Vakıfbank POS çalışma koşulları ile ilgili online bilgi edinmek için buraya tıklamanız yeterli.

Vakıfbank POS destek hattı üzerinden rulo alınabilir mi?

Vakıfbank POS destek hattı üzerinden şikâyet ve isteklerinizi bildirebileceğiniz gibi rulo ve sarf malzeme talebinizi de bankaya iletebilirsiniz.

Vakıfbank POS avantajları

Vakıfbank üye işyeri hizmetinden faydalanarak nakit alışverişin zorlukları ile mücadele etmenize gerek kalmadan kazancınızı artırabilirsiniz. Kazancınızın artmasının yanı sıra zengin bir portföye de sahip olabilirisiniz.

Vakıfbank POS cihazına sahip olarak:
  • Tahsilatlarınızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
  • GSM POS ayrıcalığı ile lokasyon sınırı olmaksızın ödeme alabilirsiniz.
  • İşyerinizde nakit bulundurma sorununuz ortadan kalkar.
  • Debit kart, Visa, Master ve Troy kartlar ile müşterileriniz alışverişlerini gerçekleştirebilirler.
  • Mail-Order POS ürünü sayesinde fiziksel olarak kredi kartını kullanmadan müşterilerinize alışveriş olanağı sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank üye işyeri başvurusu

Üye işyeri olmak istiyorsanız başvuru şartlarını incelemek için buradaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler