Vakıfbank Tatil Destek Kredisi, 6 Ay Ödemesiz Tatil Kredisi

Vakıfbank tatil destek kredisi, 6 ay ödemesiz tatil kredisi; düşük faiz oranı ve 36 ay vade olanağıyla tüketicilere sunuldu. İlk iki taksit banka ve acenteden.


Vakıfbank tatil destek kredisi, 6 ay ödemesiz tatil kredisi; diğer kamu bankaları ile ortak zamanlı olarak Vakıfbank tarafından açıklandı. Hazine Bakanı’nın geçen günlerde açıkladığı “en düşük faiz oranlı krediler” en sonunda açıklanmış oldu. Yerli üreticileri, turizmcileri desteklemek ve Kovid salgını esnasında mali açıdan bunalan tüketicilere finansman desteği sağlamak için açıklanan 4 yeni kredi paketiyle sosyal hayatı canlandıracak hamle yapılmış oldu. Makalemizde Vakıfbank 6 ay ödemesiz taşıt kredisi şartları, faiz oranı ve hesaplama gibi merak edilen tüm detayları sizlere sunacağız.

1 Haziran’da duyurulan 4 yeni kredi paketi arasında, en fazla rağbet göreceklerden biri olan tatil destek kredisi ürünü de bulunuyor. Pandemi sürecinde evlerine kapanmak zorunda kalan vatandaşlara, kepenk indirmek durumunda kalan firma sahiplerine ve turizmcilere Vakıfbank tatil kredisi ilaç gibi gelecek. Pek çok özel bankanın yapmadığını, devlet destekli olarak kamu bankaları yapmaya devam ediyorlar. Vakıfbank 6 ay ödemesiz tatil destek kredisi ürünüyle tüketicilere, 36 ay vadeli ve düşük faizli bir kredi olanağı sunulmuş oldu. Tüketiciler dışında turizmciler açısından da bu kredi paketi, turizmi canlandırmak için atılmış sağlam bir adım.

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi Şartları

Vakıfbank tatil destek kredisi, sadece maaş müşterilerine özel olarak duyurulmuş olan bir kredi paketidir. Emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız ya da çalışan müşteriyseniz, tatil destek kredisi ürünü için başvuruda bulunabilirsiniz. 6 ay erteleme fırsatıyla sunulan bu ürün, 36 aya kadar vade olanakları ve düşük faiz oranıyla, tatil ve seyahat giderlerinizin finansmanının karşılanmasını amaçlamaktadır.

Uygulamaya dahil olan seyahat acentelerinden tatil paketi satın almak için başvuruda bulunan müşterilere, 6 aya varan ödemesiz dönem olanaklarıyla en fazla 10 bin TL finansman imkânı sunulmuş durumda. Bunun da 8 Bin TL'si konaklama bedeli olarak kullanılacak, kalanı ise hesabınıza yatacaktır. Üstelik banka ve acente de ödemelerinize katkı sunarak, ilk ve ikinci taksitlerinizi ödüyorlar. Böylece ödeyeceğiniz vade dönemi sayısı 36 dönemden 28 döneme düşüyor. Hem ödemelerinize 8 ay sonra başlayarak hem de uygun faiz oranlarından yararlanarak güzel bir tatilin keyfini sürebilirsiniz.
Anlaşma yapılan firmalar: Jolly Tur, ETSTur, Setur, Tatilbudur, Gezinomi, Touristica

Vakıfbank 6 Ay Ödemesiz Tatil Kredisi Başvurusu

Vakıfbank 6 ay ödemesiz tatil kredisi başvurusu yapabilmek için Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Banka tarafından henüz açıklanan farklı bir başvuru kanalının bulunmadığını belirtelim. Size en yakın Vakıfbank şubesinin nerede olduğunu hemen öğrenmek için Vakıfbank Şubeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Banka tarafından farklı bir başvuru kanalı açıklandığında bu başlık altından sizlere tüm kanalları ileteceğiz.

Vakıfbank 6 Ay Ertelemeli Tatil Kredisi Başvuru Sorgulama

Vakıfbank tatil destek kredisi başvuru sorgulama ekranı ya da hattı şimdilik bulunmuyor. Başvuruların alınmaya başlanması ardından banka tarafından açılacak olan tatil kredisi başvuru sorgulama ekranı ya da hattı açıklandığı anda bu başlık altından sizlere duyuracağız.

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi Faiz Oranı

Vakıfbank Tatil Kredisi faiz oranı aylık yüzde 0,78 - yüzde 1,09 arasında belirlenmiştir. Bunun yanında tatil kredisi için kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Bu oran da binde 5,25 olarak hesaplanır.

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi Hesaplama

Vakıfbank tatil destek kredisi paketi için basit bir hesaplama yapalım. 10 bin TL tatil kredisi çekmeniz durumunda, binde 5,25 oranında bir kredi tahsis ücreti ödemek durumunda kalacaksınız. Bir kereye mahsus alınan bu tutar 52,5 TL olarak hesaplanacaktır. 6 aylık bir erteleme istediğinizi de farz edersek, yüzde 1,09’luk bir faiz oranıyla aylık ödeyeceğiniz kredi tutarı 431,88 TL olacaktır (Zira ilk taksit tarafınızdan ödenmeyeceği için yüzde 0,78'e denk gelecektir.). İlk ve ikinci taksitinizin de banka ve seyahat acentesi tarafından ödenmesi durumunda ise Vakıfbank’a geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı 12 bin 956 TL olarak hesaplanacaktır.


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler