World Kart Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan World Kart taksitli nakit avans kredilerinin faiz oranları ve diğer şartları bu yazımızda yer alıyor.


Yapı Kredi Bankası, ülkemizde en fazla tercih edilen ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunmakta olan bankalar arasında yer alıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından Esnek Hesap hizmeti altında uygulanan nakit çekimi ve ek limit hizmetleri ise artık World kredi kartları için de geçerli olabiliyor. Yapı Kredi Bankası'na ait olan World kredi kartınız var ise normal kredi kartı nakit çekimi işlemlerinde uygulanan faiz oranlarından etkilenmeden daha avantajlı bir şekilde nakit çekimi ve nakit kredi kullanımı yapabilirsiniz.
World karta ait olan nakit avans avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, nakit avans olarak kullanmayı düşündüğünüz limitinizin bakiyenizde yer alması gereklidir. Kredi kartınıza ek bir limit sağladıysanız, kredi kartınızda yer alan mevcut limitiniz kadar kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmek için bir önceki döneme ait olan kredi kartı borçlarınızı da ödemiş olmanız gerekiyor.

Eğer kredi kartınıza ait olan borçlarınızın ödeme tarihleri geçti ise veya asgari tutarını da ödeyemiyorsanız bu kampanyalardan yararlanamazsınız. Kredi kartı borçlarını son bir yıllık dönem içerisinde üç defadan daha fazla asgari ücreti dahi ödeyemeyecek şekilde kullanan kişiler de kampanyalardan yararlanamazlar. Kampanya çerçevesinde, Word kart sahipleri tek bir defada maksimum 5.000 TL nakit avans alabilirler.

Faiz Oranları Nedir?

Kullanmayı planladığınız nakit avansınız 5.000 TL'den daha üst bir seviyede ise ve kartınızda yeterli limit var ise ikinci bir kullanımda tekrar 5.000 TL'lik kredi daha çekebilirsiniz. Nakit avanslarınızda herhangi bir şekilde komisyon ve işlem ücreti de sizlerden talep edilmemektedir. 5.000 TL tutarındaki krediyi kullanmak isteyen müşteriler için ideal olan bu kampanya banka şubelerine gitmeden ve evrakları imzalamadan alabileceğiniz bir krediyi sizlere sunmaktadır.

Komisyon ve kredi masrafı gibi masrafları da ödemeden avantajlı bir şekilde kredi almak ve World kart avantajlarından yararlanmak istiyorsanız aynı zamanda Yapı Kredi ATM'lerinden de nakit avans kısmından paranızı çekebilirsiniz. Kullanacağınız avans tutarlarında minimum olarak vade sayısı 5 olarak belirlenmiştir. Maksimum vade sayısı ise 9'dur.

World Kart nakit avans kullanımlarında faiz oranı olarak banka tarafından aylık %0.02'lik bir tutar belirlenmiştir. Aylık 2.02 faiz oranı uygulandığı zaman 3.000 TL tutarında bir avans kullandıysanız 9 ay vadede 370.02 ödeyerek, 9 aylık süreç sonrasında toplamda tutar olarak 3.330.17 ödersiniz. Toplam ödenecek olan faiz tutarı ise 330 TL olacaktır. Düşük miktarlarda kredi kullanmak istiyorsanız bu kredi türü sizler için ideal olabilir. 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler