Vakıfbank World Kredi Kartı Limit Artırma

Kredi kartı limit artırma işlemleri nasıl yapılmalıdır?


Vakıfbank World kredi kartını kullanan müşterilerine kredi limiti artırma talebinde bulunma şansını tanıyor. Eğer ihtiyaçlarınızı karşılamakta limit sorunu yaşıyorsanız siz de bu talebinizi Vakıfbank'a çeşitli yollardan iletebilirsiniz.

World Kredi Kartı Limit Arttırma Talebi Nasıl Yapılır?

  • Vakıfbank şubeleri kredi kartı limit arttırma taleplerini kabul ediyor. Şubelerden herhangi birine giderek yazılı bir dilekçe ile limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.
  • Vakıfbank telefon bankacılığı ile de kredi kartı limit yükseltme talebinizi bankaya iletmeniz mümkün. Bunun için Vakıfbank’ın 0 850 222 0 724 numaralı telefon hattını aramanız yeterli olacaktır.
  • Vakıfbank internet bankacılığı uygulaması da limit artırım taleplerinin iletilebileceği yollardan biridir. Müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak kredi kartınızın limitinin yükseltilmesi için bankanıza talebinizi internetten online olarak da iletebilirsiniz. Ancak sizden gelir belgesi gibi bazı belgeleri en yakın şubeye iletmeniz istenebilir.  

Vakıfbank Limit Artırma Talebinde Belge İstiyor mu?

Tüm bankalar kredi kartı limit arttırma taleplerinde bazı incelemelerde bulunur. Bu incelemeler kredi kartı borcunuzu düzenli olarak ödeyip ödemediğiniz, herhangi bir bankaya kredi borcunuzun olup olmadığı gibi hususlar üzerine yapılır. Bu değerlendirmede sizden bazı belgeler de istenebilir. Güncel bir gelir belgesi pek çok banka gibi Vakıfbank’ın da talep ettiği belgeler arasında yer alır.

Vakıfbank World Kart Otomatik Limit Arttırma Talebi

Kredi kartınızı kullandıkça limitin otomatik olarak artmasını istiyorsanız bankaya otomatik limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Bu talebinizi bankaya iletmenizin ardından kredi kartınızı kullanarak yaptığınız harcamalara bağlı olarak limitiniz yükseltilebilir. Böylece belirli aralıklarla bankanıza limit artırma talebinde bulunmanıza gerek kalmaz. Ancak bankalara yüksek meblağlarda borcunuzun olması ya da kredi kart borcunuzu düzenli ödemiyor olmanız durumunda talebiniz kabul edilmeyebilir.

Diğer Makaleler