Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Yapı Kredi 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası açıklandı. Ötelemeli bayram kredisi başvurusu için yazımızı okuyabilirsiniz.


Yapı Kredi 3 ay ertelemeli bayram kredisi ile tüketicilerin bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılaması için olanak sunuyor. Üstelik 3 aya kadar kredi erteleme imkânı da sağlayarak, ilk kredi taksitinin Eylül 2020’de ödenmesini tüketiciler için bir seçenek olarak sunuyor. Böylece uygun faiz oranının yanında ödeme kolaylıkları da Yapı Kredi 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası ile tüketicilere fırsat sağlıyor.

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2020

Yapı Kredisi bayram kredisi 2020 yılı Ramazan Bayramı yaklaşırken, bayram ihtiyaçlarını karşılamak isteyen tüketicilere cazip faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla banka tarafından açıklandı. Hemen tüm bankalarda olduğu gibi ertelemeli kredi olanağı sunan Yapı Kredi, şubeye gitmeden 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyasından yararlanmanızı sağlıyor.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvuru

Yapı Kredi bayram kredisi kampanyası başvurusu için azami vade seçeneği 57 ay ile sınırlıdır. Dilerseniz, 57 ay üzerine 90 güne kadar öteleme de yapabilirsiniz. Ancak bu noktada belirtmekte fayda bulunuyor ki, ödemesiz dönem / dönemlere ait faiz tutarları ilk ödenecek taksit tutarına eklenecektir.
Bankada ön onaylı bir limitiniz bulunuyorsa, Yapı Kredi 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyasından limitiniz oranında yararlanmanız mümkündür. Eğer ötelemeli kredi kullanımını tercih ederseniz, ön onaylı limit tutarınız değişiklik gösterebilmektedir.

Yapı Kredi bayram kredisi kampanyasına başvuru yapmak için banka müşterisi olmanız gerek bulunmuyor. Ancak banka müşterisi olarak başvuru yaparsanız, ön onaylı kredi limitinizi sorgulayarak başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmak için hesap açmak istiyorsanız, Yapı Kredi Hesap Açma yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Başvuru için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Mobil bankacılık uygulaması üzerinden ya da internet şubesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mobilden ya da internet şubesinden yapacağınız başvurularda “Anında şubesiz kredi” menüsündeki tüm şartlar Yapı Kredi 3 ay ertelemeli bayram kredisinde de geçerlidir.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi bayram kredisine başvuru yapmak ve kredinizi hesaplamak için buraya tıklayabilirsiniz. Hesaplama aracında müşteri tipini Bireysel, kredi türünü de Ferdi seçtikten sonra Kampanya bölümünü 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi olarak seçmelisiniz. Sonrasında kredi vadesini ve dilediğiniz kredi tutarını seçmeniz gerekecektir. Kredinin en düşük limiti 950 TL’dir. Üst limit olarak ise 1 Milyon TL belirtilmiştir.

Kredinin faiz oranı kredi skoru, vade sayısı ve kredi tutarına göre farklılık gösterebilmektedir. Örnek olarak 10 Bin TL kredi tutarını, 57 aylık vadede %1,82 faiz oranı ile çekebilirken; 36 aylık bir vadede 1,92 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Müşterilerin kredi skorlarının bu noktada faiz oranlarını aşağı veya yukarı yönlü olarak değiştirebileceğini belirtelim.
Kategori:

Diğer Makaleler