Yapı Kredi Bankası MTV Taksitlendirme

Yapı Kredi bankası şubelerinden MTV taksitlendirmesi ve ödemesi yapabilirsiniz.


31 Temmuz tarihine kadar Yapı Kredi Bankası MTV taksitlendirmelerine 3 taksit uygulanmaktadır. Ayrıca tüm MTV ödemelerinde 360 TL değerindeki SONAX Hybrid Boya Koruma Paketini yarı yarıya indirimle 180 TL'ye alabilme ve Euromaster klima gazı dolumunu 49 TL'ye yapabilme fırsatı sunulmaktadır. Üstelik 150 ml’lik klima temizleyici de hediye edilecektir.

MTV Yapı Kredi Worldcard Taksiti

100 TL ve üzeri MTV borcunuzu Wordcard ile öderseniz 3 taksit imkanına sahip olacaksınız. 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Anadolubank Worldcard’ları dahil olacaktır. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit kampanyasından yararlanamayacak olan kartlar ise TEB ve Vakıfbank Worldcard'larıdır. MTV ödeme taleplerinizi 444 0 444 Yapı Kredi Telefon şubesini arayarak da iletebilirsiniz. Ancak telefon bankacılığı ile alınan taleplere 3 taksit uygulanmamaktadır.
Kampanyaya katılmak isteyenler MTV ödemelerini www.gib.gov.tr'den, Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı şubesinden, www.world.com.tr'den veya Yapı Kredi Mobil şubeden yapabilirler. Bu adresler üzerinden yapılan MTV ödemelerine taksitlendirme uygulanacaktır. Ayrıca hesap üzerinden MTV ödeme yapmak için Yapı Kredi Şubeleri veya ATM'ler kullanılabilir. Ancak hesap üzerinden yapılan ödemelere 3 taksit uygulanmamaktadır.

Yapı Kredi MTV 2. Taksit Ödeme

MTV 2. taksit ödemelerinde Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu avantajlar sadece taksitlendirme ile sınırlı değildir. Yapı Kredi kredi kartı ile MTV ödemelerinde SONAX boya koruma paketine 180 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında 150 ml’lik klima temizleyici hediyedir. Kart sahipleri boya koruma paketini almadığı taktirde klima suyunu hediye alabilecekler. Ayrıca MTV ödemesini kredi kartı ile yapanlara özel Euromaster’dan klima gazı dolum ücreti 49 TL’dir.

Diğer Makaleler