Yapı Kredi Bankası MTV ve Trafik Cezası Ödeme

Yapı Kredi şubelerinden mtv ve trafik cezalarını ödeyebilirsiniz.


Geçmiş dönemden kalan Trafik Cezalarınız varsa yada her yıl yapılan zamlardan dolayı MTV ve Trafik Cezası ödemelerinde zorluk çekiyorsanız taksitli taşıt vergisi ödeme yöntemlerini kullanmalısınız.

Taksitle Yapı Kredi Bankası MTV Ödeme

Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi Wordcard'ınız ile yapabilirsiniz. Üstelik ödemenizi 3 taksite böldürerek harcamalarınızda kolaylık sağlayabilirsiniz.
MTV taksitle ödeme yapmak için Yapı Kredi internet şubesini kullanabilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşmesi için Motorlu Taşıtlar Vergisi sayfasına ulaşarak aracınızın bilgilerini, borç bilgilerini ve kart bilgilerini gerekli boşluklara yazdıktan sonra onay vermeniz yeterlidir.
 www.gib.gov.tr adresi üzerinden de MTV ödemesi yapılabiliyor. Motorlu Taşıtlar sayfasında gelen seçenekler arasından Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme kısmını seçiniz. Aracınıza ait plaka, özel plaka bölümleri ile geri kalan tescil tarihi, TC kimlik numarası yada vergi numarası bölümlerini tamamlayarak Yapı Kredi MTV ödemesi yapabilirsiniz.
Yapı Kredi Mobil Şube'de müşterilerine sunulan hızlı yöntem ayrıcalıklarından biridir. Mobil Şube ile yapılan MTV borç ödeme işlemlerinde de 3 taksit avantajı kullanılabiliyor.

Plakadan MTV Sorgulama

Wordcard'ınız ile yapacağınız vergi ödemelerinizde hem 3 taksit hem de boya koruma paketi ve klima gazı doldurma ürünlerinde indirim kazanmak istiyorsanız öncelikle MTV sorgulaması yaptırmalısınız.

Yapı Kredi Bankası'nın tüm kredi kartları, Anadolubank ve Albaraka Wordcard'ları ile vargi ödemesi yapmadan önce plakadan MTV borcu sorgulama işlemi yapmalısınız. Bu işlemler için www.gib.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

Kredi kartı kullanmadan MTV ve Trafik Cezası ödemesi yapmak için Yapı Kredi şubelerini veya ATM'leri kullanarak hesaptan işlem yapabilirsiniz. 444 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığını arayarak da MTV ödeme talebinizi iletebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler