Yapı Kredi Düzenli Harçlık

Makalemizde Yapı Kredi düzenli harçlık işlemi ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sizler için araştırdık.


Yapı Kredi düzenli harçlık işlemi ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sizler için araştırdık. Aşağıdaki makalemizde tüm detayları bulabilirsiniz.
 Türkiye’de bir ilk ürün olan Düzenli harçlık uygulaması ile Yapı Kredi, çocuk sahibi müşterilerine büyük bir kolaylık sunuyor. Çocuğunuzun hesabında bulunan bakiye belirttiğiniz bakiyenin altına düştüğü anda hesabınızdan otomatik ve ücretsiz şekilde çocuğunuzun hesabına para transferi yapılıyor. Böylece Yapı Kredi düzenli harçlık uygulamasıyla çocuğunuzun aklı harçlığında sizin aklınız da çocuğunuzda kalmıyor. Elbette düzenli harçlık uygulaması sadece çocuğunuzla sınırlı değil, dilediğiniz yakınınız için düzenli harçlık tanımlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Düzenli Harçlık ile Yakınlarınızı Parası Bitmesin!

Yapı Kredi düzenli harçlık uygulaması sayesinde yakınlarınızın hesaplarındaki bakiye azaldığında, sizin hesabınızdan otomatik olarak para transferi yapılarak yakınlarınızın hesabındaki para belirlediğiniz limitin altına hiç düşmez. Ayrıca isterseniz harçlıkları otomatik bir şekilde, belirlenen aralıklarla hesaplarına yatırılır. Tek bir talimatınız ile Yapı Kredi’ye özel olan bu hizmetten yararlanabilir, sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Yakınlarınız da World bankomat kartlarını kullanarak hesaplarındaki parayı çekerek nakit olarak kullanabilecekleri kartları ile alışveriş yapabilirler.

Yapı Kredi Düzenli Harçlık Uygulamasına Nereden Başvurabilirim?

Yapı Kredi düzenli harçlık uygulamasına bankanın şubeleri üzerinden başvurabilirsiniz. Sadece Yapı Kredi’ye özel bu uygulamadan yakınlarınız için talimat vermeniz yeterli. Yapı Kredi düzenli harçlık talimatı vermek için en yakın Yapı Kredi şubesine gitmeniz ve düzenli harçlık talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi Düzenli Harçlık Ödeme Talimat Vermek

Yapı Kredi düzenli harçlık için aylık, haftalık ve günlük sabit harçlık tutarları için ödeme talimatı verebileceğiniz gibi alıcı hesabın kullanılabilir alt limitine göre otomatik olarak ya da toplam gönderim limiti olarak sizin tarafınızdan belirlenebilir. Örnek olarak, “alacaklı hesabın bakiyesi 200 TL’nin altına düştüğünde kendi hesabınızdan 100 TL aktarılmasını talep edebilirsiniz ya da bir günce / bir haftada / bir ayda aktarılan tutar 500 TL’nin üstüne çıkmasın” gibi talimatlar verebilirsiniz. Yapı Kredi düzenli harçlık Eft ile de gönderebilmektedir.

Zaman Kazandıran Yapı Kredi Düzenli Harçlık

Üniversitede okuyan çocuğunuza, şehir dışında yaşayan bir akrabanıza ya da askerdeki kardeşinize en kısa ve en hızlı yoldan para transferi gerçekleştirmek için Yapı Kredi düzenli harçlık uygulamasını kullanabilirsiniz. Alıcının hesabına hızlı ve ücretsiz bir şekilde gönderim sağlanacağı için hem zamandan kazanacaksınız hem de gönderim için masraf ödemeyeceksiniz.

Yapı Kredi düzenli ödeme yazımızı okumak için Yapı Kredi Düzenli Ödeme linkine, Üniversite ödemeleri yazımızı okumak için Yapı Kredi Üniversite Ödemeleri linkine tıklayabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler