Yapı Kredi Emekli Maaşı Ödemeleri

Yazımızda Yapı Kredi emekli maaşı ödemeleri konusundaki detaylı araştırmamızı sizlere sunacağız.


Yapı Kredi emekli maaşı ödemeleri konusunda merak ettiğiniz tüm detayları sizin için araştırdık. Makalemizden konuyla ilgili tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
Yapı Kredi, emeklileri önemseyen, maaşlarını kolaylıkla almalarını sağlayarak zorluk yaşanmasının önüne geçen önemli bir banka. Tüm Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilerini; SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emeklilerini “Emeklilik Paketi” adını verdikleri bir kampanyaya davet eden banka, başvuruda da büyük bir kolaylık sunarak, sadece kimlikle birlikte banka şubelerine gidilmesi durumunda başvuru almaktadır.

Yapı Kredi Emekli Maaşı Ödemeleri Başvurusu

Yapı Kredi’den emekli maaşı ödemelerinizi almak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle birlikte en yakın Yapı Kredi şubesine başvurmak. Bunun dışında sizden istenen farklı bir uygulama bulunmuyor. Dilerseniz şubeye dahi gitmeden, bankanın müşteri iletişim merkezi numaraları olan 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı hatları arayarak ya da bireysel internet şubesi – mobil internet şubesi kanallardan birinden başvuru yapabilir, Yapı Kredi’den emekli maaşınızı almaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Emekli Maaş Hesabı Açtırmak

Yapı Kredi emekli maaş hesabı açtırmak için başvuru adımlarını tamamladıktan sonra, seçeceğiniz Yapı Kredi şubesinde adınıza “Emekli Maaş Hesabı” açılacaktır. Açılan hesabınızdan her ay düzenli bir şekilde maaşınızı ister şubeler kanalıyla isterseniz de Yapı Kredi bankomat kartınız ile Yapı Kredi ATM’leri aracılığıyla çekebilirsiniz.

Yapı Kredi Emekli Maaş Hesabı Avantajları

Yapı Kredi emekli maaş ödemeleri büyük avantajlar sunarak, emeklilerin yüzünü güldürmektedir. Bu avantajları listeleyelim:
 • Günlük olarak ATM’lerden para çekme limitiniz 3.000 Türk lirasıdır. Türkiye’nin pek çok noktasındaki Yapı Kredi ATMlerinden yüksek limitli para çekme fırsatından faydalanırsınız.
 • Doktorlu kara ambulansı ve telefonlu tıbbi danışmanlık hizmetlerinden bir yıl süreyle ücretsiz yararlanırsınız.
 • Ücretsiz düzenli ödeme avantajı yakalarsınız. Düzenli Ödeme Talimatı yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Türk lirası vadeli mevduat hesabınıza tam altı ay boyunca hoş geldin faizi uygulanır. Vadeli mevduat hesabı açtırmak için Vadeli Mevduat Hesabı yazımızı tıklayabilirsiniz.
 • Maaşınızı bankaya taşıdıktan sonra avantajlı faiz oranlarıyla Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
 • Emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almaya başladığınız andan itibaren İnternet şubesinden, ATM’lerden ya da Mobil bankacılıktan göndereceğiniz havaleler tamamen ücretsizdir.
 • Nakit promosyondan faydalanma imkânı.

Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma Promosyonu

Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan müşterilerine promosyonlar sunmaktadır. Bankalar maaşlarını kendilerinden alan emekli maaş müşterileri için nakit promosyon kampanyaları düzenlerler. Yapı Kredi maaş ödemesi yaptığı müşterileri için 1.000 TL’ye varan nakit promosyon kampanyası müşterilerini memnun etmek istemektedir. Yapı Kredi emekli maaşı promosyonları ne kadar? Kampanya detaylarına aşağıda değindik.
 • Yapı Kredi, SGK maaşını 30 Nisan 2020 tarihine kadar Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler için 750 Türk lirasına kadar nakit promosyonun yanında 250 Türk lirası ek nakit ödül fırsatı da sunmaktadır.
 • Bu promosyon ve ödül fırsatından yararlanmak isteyen emeklilerin üç yıl boyunca bankadan emekli maaşlarını alacaklarını taahhüt etmeleri gerekir. Taahhüt sonrasında maaşı 1.500 Türk lirası olan emekli için 500 Türk lirası, 1.500 ila 2.500 Türk lirası olan emekli için 625 Türk lirası, 2.500 Türk lirası üzerinde olan emekli içinse 750 Türk lirası nakit promosyon fırsatı bulunmaktadır.
 • Promosyonun elde edilmesi için taahhüt sözleşmesinin imzalanması yeterlidir. Bununla birlikte taahhüt sözleşmesi sonrasında emekli maaşı 1.500 Türk lirası olan emekliye 175 Türk lirası, 1.500 ila 2500 Türk lirası olan emekliye 225 Türk lirası ve 2.500 Türk lirası olan emekliye ise 250 Türk lirası ek ödül ödemesi gerçekleştirilir.
 • Birden fazla emekli maaşı bulunan müşteriler için, bankaya yatan en son gelir esas alınarak, toplam maaş tutarı göz önünde bulundurulur ve tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilir.
 • Nakit promosyona eklenen ödül ödemesi üç yıllık peşin olarak bir defa ödenir.
 • Emekli maaşının arttığı durumda, promosyona eklenen ek ödül için herhangi bir ek ödeme yapılmaz.
 • Eğer müşteri emekli maaşını farklı bir bankaya taahhüt süresi bitmeden taşımak isterse, şartın bozulduğu tarih esas alınarak banka müşteriden, kalan süre de esas alınarak, ek ödül tutarını ve promosyon tutarını kıstelyevm (kalan kısım) esasa göre iade alacaktır.
 • Ek ödül ve nakit promosyondan bir emekli müşteri yalnızca bir kere yararlanabilir.

Yapı Kredi Maaş Taşıma Promosyon İçin Şartlar Nelerdir?

Yapı Kredi emekli maaşı taşıma sonucunda ortaya çıkan nakit promosyon ve ek ödül için tek şart emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşımanızdır. Bunun dışında herhangi bir belge talep edilmemektedir.
 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler