Yapı Kredi Bankası Hesap Açma

Yapı Kredi hesap açma adımlarını öğrenmek, vadesiz mevduat hesabı açarak Yapı Kredi müşterisi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası hesap açma işlemi için birkaç farklı yolu tercih edebilirsiniz. Farklı yöntemleri incelediğimiz yazımızda kendinize en uygun hesap açma yöntemini bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası tüm şubeleri üzerinden vadeli hesap açma işlemi ve vadesiz hesap açma işlemi gerçekleştirilebiliyor.. Hesap açma işlemini en kolay gerçekleştirebileceğiniz yöntem, banka şubesine gitmenizdir.  Bunun için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 
Size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesi için tıklayın. 

Banka şubesinde sizden kimlik belgeniz istenecektir. Şubeye giderken kimlik belgenizi de yanınıza almanız gerekiyor. Aynı zamanda bazı kişisel bilgilerinizi de size sunulan forma eksiksiz ve hatasız olarak kaydetmeniz, ileride gerçekleştireceğiniz bankacılık işlemleri adına büyük önem taşıyor. 

İnternet Üzerinden Yapı Kredi Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? 

İnternet üzerinden Yapı Kredi hesap açma işleminden de bahsedelim. Online olarak banka hesabı açma işlemi için öncelikle bankanın resmi web sitesi olan www.yapikredi.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Ardından “internet şubesi” bölümüne tıklayarak hesap açma işleminizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer bir adet Yapı Kredi Bankası vadesiz TL hesabı ya da vadeli TL hesabı sahibiyseniz, ikinci bir hesap açma işlemi için mutlaka banka şubesine gitmeniz gerekiyor. İnternetten online olarak ikinci hesap açma işlemi gerçekleştirilemiyor. 

Hesap açma işlemleri ile ilgili bir banka yetkilisinden bilgi almak isterseniz 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler