Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Promosyon ve Hizmetler

Yapı Kredi maaş müşterilerine özel promosyon ve hizmetler sunuyor.


Yapı Kredi maaş müşterilerine özel promosyon ve hizmetler sunarak sadece ekonomik ihtiyaçlarınızı karşılayarak değil, hayatın her alanında destek olarak müşterilerinin yanında. Maaşınızı Yapı Kredi’den alıyorsanız sizin ve aileniz için özel hazırlanan ürün ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Avantajlar

Yapı Kredi maaş müşterileri için hazırladığı özel avantajlar ile diğer bankalardan ayrılmayı başarıyor. Maaşlarını Yapı Kredi’den alan müşterilerinden hesap işletim ücreti almıyor. Yapı Kredi maaş müşterilerine özel hizmetlerinden biri de esnek hesap limiti harcamalarıdır. Esnek hesap ile nakit avans çekerek maaşınıza kadar olan harcamalarınızı bu hesaplarınızdan karşılayabilirsiniz. Fatura son ödeme tarihlerinde hesabınızda para bulunmasa dahi esnek hesabınızdan limitiniz dahilinde fatura ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Alianz Yaşam ve Emeklilik, maaş müşterileri için bankanın sunduğu bir başka avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Kampanyalar

Yapı Kredi’nin maaş müşterileri için çeşitli ve özel kampanyaları bulunuyor. Yaşam sigortaları ile sevdiklerinizi ve kendinizi güven altına alabilirsiniz. Evinizi, arabanızı, eşyalarınızı, kredi ve kart borçlarınız, çocuğunuzun eğitim hayatı için yaptığınız birikimleri için Alianz Sigorta ve Alianz Yaşam Emeklilik acentesi olan Yapı Kredi şubelerinden sigorta yaptırabilirsiniz.
Kredi kartınızdan ya da vadesiz hesaplarınızdan vereceğiniz talimatla faturalarınızı hızlıca ödemeniz mümkün. İnternet şubesinden de fatura ödeme talimatı vererek kolayca faturalarınızı ödeyebilirsiniz

Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları da sizleri bekliyor. Dilerseniz en yakın Yapı Kredi şubesine giderek ihtiyacınız olan Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisini size özel ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz. Bununla birlikte 10 yaşa kadar ikinci el veya sıfır taşıtlarda kefilsiz, ekspertiz ile uğraşmadan, 48 aya varan vadelerle bireysel taşıt kredisine de yine en yakın Yapı Kredi şubesinden başvurabilirsiniz.

Eğer yakın zamanda bir kredi ihtiyacınız bulunuyorsa Yapı Kredi İhtiyaç Kredileri hesaplama aracımız yardımıyla sizin için en uygun krediyi bulabilirsiniz. En yakın şubeyi bulabilmek için Yapı Kredi Şubeleri arama aracımızı kullanabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi ya da taşıt kredisi kullanmak için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri numarasını da arayabilir ve kredi konusunda uzman müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Yapı Kredi Maaş Müşterilerine Özel Kredi Kartı

Yapı Kredi maaş müşterisiyseniz size özel worldcard kampanyalarından faydalanabilirsiniz. World üye işyerlerinden ayrıcalıklı hizmetler alabilir, size özel taksit olanaklarından yararlanabilirsiniz. 5 – 9 ay arasında sabit ve uygun faiz oranlarında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Worldcard kampanyaları ile her zaman güvende hissedersiniz.

Yapı Kredi Maaş Hesapları İçin Güvenli Teborweb

Yapı Kredi maaş hesaplarına ödeme yapan firmalar için beklenmedik durumların oluşmasını engellemek, en güvenli ve en güncel teknolojilerin ışığında internet alt yapısı Yapı Kredi’de. Sürekli destek, uzaktan erişim olanakları, güvenli alt yapı ve bilgi gizliliği konularında Teborweb alt yapısı sayesinde hep güvende kalır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler