Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Yapı Kredi Self Servis World hizmetleri ile hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtmaya başlayabilirsiniz.


Yapı Kredi World Kart kullanıcılarının yüzünü güldürmeye yönelik bir hizmet daha Yapı Kredi Bankası tarafından hayata geçirildi. Self Servis World adı ile karşımıza çıkan bu yenilik KOBİ’ler için oluşturulmuş olan özel kredi kartı sistemi ile esnafların yüzünü güldürerek onların kazançlı çıkmasını sağlıyor.
 İş yerinize uygun özel puanlar ve indirim kampanyaları planlamanızı sağlayan Self Servis World hizmeti sayesinde dilerseniz yarattığınız stratejik kampanyalarınızı SMS ve e-posta sistemlerinden yararlanarak müşteri kitlenize ve potansiyel yeni müşteri kitlenize iletebilirsiniz. Böylelikle sistem sayesinde kampanyanızı tanıtarak katılım oranlarınızda ve kazanç oranlarınızda gözle görülür bir artış yaşayabilirsiniz.
 
Yapı Kredi Self Servis World hizmetlerinden yararlanarak özel kampanyalarınızı yaratmak istiyorsanız hazır seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Seçenekler arasında aktif müşteri kampanyası, potansiyel yeni müşteri kitlesi kampanyası, eski müşterileri geri kazanım ve genel kampanya seçenekleri bulunmaktadır.
 

Akıllı Kitle Seçimi Uygulaması

 
Bankanın sunmuş olduğu hizmet seçeneklerinden size en uygun olanını seçtikten sonra özel kampanyalarınızı yaratarak dilediğiniz hedef kitleye hızlı ve etkileyici bir biçimde ürün ve hizmetlerinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz. Yapı Kredi’nin sunduğu en önemli avantajlardan birisi ise ‘’Akıllı Kitle Seçimi’’ avantajıdır. Bu uygulamadan yararlandığınız zaman milyonlara ulaşan Yapı Kredi kredi kartı kullanıcıları arasından belirlediğiniz bir kitleye özel puan ve indirim kampanyası düzenleyebilirsiniz.
 
Stratejik bir şekilde yarattığınız reklam kampanyalarınızı ve indirim kampanyalarınızı hedef kitlenize ulaştırabilmek için Self Servis World hizmeti tarafından sizlere pek çok farklı avantaj sunulmaktadır. Hazırladığınız kampanyalarınızı SMS ve e-posta ile iletebileceğiniz hazır şablonlardan seçim yaparak hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Kampanyanın en büyük artısı ise kampanyaların World Card resmi internet adresinde size özel tasarlanmış bir sayfa ile duyurulmasıdır.
 

Kampanyalar Kaç Gün Geçerli Oluyor?

 
Self Servis World hizmetlerinden yararlanarak bir kampanya yarattığınız zaman bu kampanya 30 gün boyunca aktif olacaktır. Kampanyalarınızda indirim ve puan seçenekleri yer alıyor ise bu ödüller en fazla 50 TL olmalıdır. Ayrıca müşterilerinizin her biri kampanyanızdan sadece 1 defa yararlanabilirler. Bir kez herhangi bir kampanyanızdan ödül kazanmış olan bir müşteriniz bir daha sizin kampanyalarınızdan yararlanamazlar.
 
İşletmelerinizin daha geniş kitlelere yönelik çalışmalar yapmasını istiyorsanız ve Yapı Kredi Self Servis World hizmetlerinden yararlanabilmek istiyorsanız Yapı Kredi World Üye İş Yeri olmanız şartı sizlerde aranmaktadır. KOBİ’lere yönelik olarak ortaya çıkartılmış olan avantajlı krediler ve kredi kartları için Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler