Yapı Kredi Bankası SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi sms ile hesap bakiyesi öğrenmek mümkün.


Mobil bankacılıkla dilediğiniz zaman, Yapı Kredi Bankası SMS ile hesap bakiye sorgulaması yaptırmak artık çok basit! Mobil bankacılık işlem seçeneklerini kolayca kullanabilir ve karışık banka prosedürlerinden uzaklaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme

Akıllı cep uygulaması ile telefondan Yapı Kredi Bankası hesap bakiyesi öğrenme işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet veya mobil şube girişlerinde akıllı cep uygulaması ile şifre alabilir ve finansal işlemlerinizi onaylayabilirsiniz.
Telefondan hesap bakiyesi öğrenmek için mobil şubeye giriş yaptıktan sonra para durumum kısmına tıklayarak aktif hale getirmeniz gerekiyor. Aktifleşen para durumum özelliği sayesinde tüm hesap bakiyelerinizi kontrol edebilir ve bireysel ihtiyaç kredilerine başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Hesap Numarasıyla Bakiye Öğrenme

444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından Yapı Kredi Bankası hesap numarasıyla bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Kişiye özel sesli yanıt özelliği ile hızlı ve ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.

TLcard sahibi olanlar ise Yapı Kredi Bankası SMS ile hesap bakiyesi sorgulama imkanına sahipler. Bunun için tek yapmanız gereken Akıllı Asistan talimatı vermek. Çünkü Akıllı Asistan talimatı verdiğinizde, BKHESAP yazıp boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini eklediğinizde 4440'a kısa mesaj atabilirsiniz. TLcard hesap bakiye bilgileri en kısa sürede cep telefonunuza gönderilecektir.  Örneğin; banka kartının son 4 hanesi 4545'den oluşuyorsa göndereceğiniz mesaj BKHESAP 4545 şeklinde yazılmalıdır.

26 yaşından küçük olan öğrencilerin kartı Play TLcard hesap bakiyesi sorgulama işlemi de 4440'a mesaj atarak yapılmaktadır. SMS içerikleri dahi aynı şekildedir.

Diğer Makaleler