Yapı Kredi Üniversite Ödemeleri

Bu makalemizde Yapı Kredi üniversite ödemeleri konusundaki tüm merak ettiğiniz detayları sizin için araştırdık.


Yapı Kredi üniversite ödemeleri konusundaki tüm merak ettiğiniz detayları sizin için araştırdık. Makalemizi okuyarak üniversite ödemeleri konusundaki ayrıntıları hemen öğrenebilirsiniz.
Üniversite, eğitim hayatının en önemli aşamalarından biri. Pek çok üniversite öğrencisi en rahat yoldan üniversite ödemelerini Yapı Kredi üzerinden gerçekleştirebilir.
Bu yazımızda Yapı Kredi Üniversite ödemeleri nasıl gerçekleştirilir, hangi yöntemlerle gerçekleşir, bunları sizler için derledik.
Üniversite öğrencisi çocuklarınız için düzenli harçlık talimatı vermek ile ilgili yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Yapı Kredi Üniversite Harç Ödemeleri

Yapı Kredi üniversite ödemeleri üniversite öğrencileri açısından çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Yapı Kredi’nin anlaşması bulunan dokuz üniversiteye özel kampanyasıyla, bu üniversitelerden birinde eğitim görüyorsanız kolayca eğitim ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi öğrenci harcı yatırma, yurt ücretleri, öğrenci kimlik giderleri, kitap – kırtasiye ödemeleri ve yurt depozitosu gibi standart ödemelerinizi Yapı Kredi üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Anlaşmalı Üniversiteler

Eğer aşağıdaki listede bulunan üniversitelerden birinde eğitim görüyorsanız Yapı Kredi ödeme kanallarından birini kullanarak rahatça öğretim giderlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı üniversiteler;
  • Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Ankara Hacettepe Üniversitesi
  • Malatya İnönü Üniversitesi
  • Ankara Bilkent Üniversitesi
  • Elâzığ Fırat Üniversitesi
  • Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
  • Kastamonu Üniversitesi
  • Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
  • Adana Çukurova Üniversitesi
  • İstanbul Koç Üniversitesi

Yapı Kredi ATM ile Üniversite Ödemeleri

Yapı Kredi üniversite ödemeleri için ATM kanalını kullanmak için Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Koç, Üsküdar ve Bilkent Üniversitelerinden birinde okuyan bir öğrenci olmanız gerekir. Eğer bu üniversitelerden birinde okuyorsanız ATM ile üniversite ödemelerinizi hızlıca gerçekleştirmeniz mümkün.

İnternet Şubesinden Üniversite Ödemeleri

İnternet şubesinden üniversite ödemelerinizi gerçekleştirmek isterseniz T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra Ödemeler başlığı altındaki listeden Kurum panelinde bulunan Üniversite Ödemesi seçeneğini seçebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan ekranda Üniversite Seçimi yaparak Ödeme Bilgisi Seçimi ekranına gelebilir, gerekli bilgileri girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Diğer okul ödemelerinde kolaylık sağlamak ve zamandan tasarruf etmek için Düzenli Ödemeler başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler