Yapıkredi Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Yapıkredi bankası hesap bakiyesini sms yolu ile öğrenebilirsiniz.


Alışveriş yaparken bakiye bilgilerinizi hatırlamakta zorluk çekiyorsanız Yapı Kredi Bankası hesap bakiyesi öğrenme yöntemlerini kullanmalısınız. Hesap bakiyesi sorgulama Yapı Kredi Bankası ile bakiye bilgilerinize anında ulaşabilir, alışverişlerinizde rahatlık sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Bakiyemi Nasıl Öğrenebilirim?

Hesap bakiyesi Yapı Kredi şubelerinden öğrenilebilir veya ATM'lerden bakiye incelemesi yapılabilir. Size en yakın Yapı Kredi ATM'sine www.yapikredi.com.tr adresinin sınırsız bankacılık bölümünden bakabilirsiniz.
Wi-fi bağlantınızın olduğu her yerde Yapı Kredi Bankası internetten hesap bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz.  www.yapikredi.com.tr adresini kullanarak internet şubesine güvenle bağlanabilirsiniz. Kullanımı da ulaşımı kadar kolay olan internet şubesinden her türlü bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası'nda bir hesabınız varsa ve bu hesabınızın bakiye bilgilerini internetten görüntülemek istiyorsanız öncelikle size özel bir şifre edinmelisiniz. ATM'lerin kullanıcı işlemleri menüsünden yada Yapı Kredi Bankası'nın resmi web sitesinde bulunan şifre al/ şifremi unuttum menüsünden size özel bir şifre oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Bakiye Sorma

Yapı Kredi Bankası hesap bakiye görüntüleme işlemlerinde engel tanımıyor. Görme engelli vatandaşlarımız için sesli olarak işlem yapabilecekleri bankamatikler kuruldu. Ortopedik engelliler için de tekerlekli sandalye ile kullanabilecekleri ATM'ler yapıldı.

Ülkemizde yaşayan işitme engelli vatandaşlarda Yapı Kredi hesap bakiye sorma işlemlerini rahatlıkla yapabilecekler. İşitme engeli olan müşteriler online hizmet ile kart çalıntı, kayıp veya kapama bildirimi, kredi kartı güncelleme, yeni kart bildirimi, hesap bakiye bilgileri gibi işlemlerin tamamını gerçekleştirebiliyor.

Diğer Makaleler