Yapı Kredi İletişim

Yapı Kredi iletişim bilgilerini bu içerikte bulabilir ve bankanın tüm iletişim kanallarına yazımız üzerinden erişebilirsiniz.


Yapı Kredi iletişim bilgileri konulu yazımızda bankaya ait pek çok iletişim bilgisini bulabilirsiniz.
Bu makalemizde Yapı Kredi müşteri iletişim merkezi, bireysel müşteri iletişim merkezi, genel müdürlük iletişim bilgileri ile kurumsal müşteri iletişim merkezi bilgilerine kolayca erişebileceksiniz. Telefon bankacılığı işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlayacak olan telefon numaralarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bankanın iletişim bilgileri şu şekildedir:

Yapı Kredi müşteri iletişim merkezi – telefon bankacılığı numarası kaç?

Türkiye’nin her yerinden günün her saatinde ve haftanın her gününde 444 0 444 numaralı hattı arayarak ya da 0 850 222 0 444 numaralı hattı arayarak Yapı Kredi müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz. Sabit telefon aramalarınızda şehir içi, GSM aramalarınızda ise operatörünüzün tarifesi ile ücretlendirilirsiniz.

Yurtdışı bireysel bankacılık müşterisiyseniz 0090 850 222 0 444 numaralı hattan, yurtdışı kurumsal aramalarda 0090 850 222 0 448 numaralı hattan müşteri iletişim merkezine bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Whatsapp iletişim hattı

İhtiyaç duyduğunuz anda Yapı Kredi’ye anında erişmek için 0 850 222 0 444 numaralı hattı cep telefonunuza kaydederek, gerekli hizmetleri talep edebilir, şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Yapı Krediye Whatsapp ile nasıl ulaşabileceğiniz bilgisini buradan edinebilirsiniz.

Yapı Kredi bize yazın iletişim formunu doldurun

İletişim formunu doldurarak öneri, istek ve şikayetlerinizi bankaya iletebilirsiniz. Bize yazın iletişim formunu doldurmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi şikâyet hattı

Telefon bankacılığı kanalıyla şikayetlerinizi bildirmek isterseniz, bankanın müşteri iletişim merkezi numarası olan 444 0 444 ya da 0 850 222 0 444 numaralı hatları aramanız yeterli olacaktır.  Direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak için numaralardan birini aradıktan sonra, bankacılık ya da kartlar bölümünden birini seçerek alt seçeneklerin okunmasını bekleyin. Ardından da 0 (sıfır) tuşunu çevirerek direkt müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilir ve şikayetinizi iletebilirsiniz.

Yapı Kredi genel müdürlük iletişim bilgileri

Yapı Kredi genel müdürlüğü telefon numarası: 0 212 339 70 00
Yapı Kredi genel müdürlüğü faks numarası: 0 212 339 60 00
Yapı Kredi genel müdürlük adresi: Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Caddesi Levent 34330 Beşiktaş / İstanbul
Yapı Kredi internet adresi: https://www.yapikredi.com.tr
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler