Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numarası ve Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmetleriyle ilgili en detaylı bilgileri bu içeriğimizde bulabilirsiniz.


Yapı Kredi müşteri iletişim merkezine kolayca bağlanarak işlemlerinizi daha hızlı halledebilmeniz için bu makalemizde size yardımcı olacağız.
Sitemizde Yapı Kredi müşteri iletişim kanallarını ve iletişim forumunu detaylıca sizlerle paylaşıyoruz.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri ve destek hattı

Bir zaman kısıtı olmaksızın, haftanın 7 günü ve günün 24 saati ulaşabileceğiniz Yapı Kredi müşteri hizmetleri hattına 444 0 444 ve 0 850 222 0 444 numaralı hatlardan erişebilirsiniz.

Kurumsal bir işlem için müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 444 0 448 ve 0 850 222 0 448 numaralı Yapı Kredi kurumsal telefon bankacılığı hatlarını arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bize Yazın iletişim formu ile bankaya ulaşın

Yapı Kredi’ye sorun, öneri ve taleplerinizi iletmek için Bize Yazın iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bize Yazın iletişim formuna buradaki link üzerinden erişebilirsiniz.

Yapı Kredi’ye Whatsapp üzerinden ulaşın

Yapı Kredi’nin 0 850 222 0 444 numaralı hattını cep telefonunuza eklediğinizde Whatsapp ile temasa geçerek dilediğiniz talepleri iletebilir, sorun ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Yapı Kredi Whatsapp hattına nasıl erişebileceğinizi buradaki link aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi bankacılık üssü ve genel müdürlük müşteri hizmetleri numarası

Yapı Kredi Bankacılık üssü müşteri hizmetleri numarası 0 262 647 10 00 ve Yapı Kredi Genel Müdürlük numarası da 0 212 339 70 00’dır. Bu kanallardan da bankaya erişebilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri hattı üzerinden hangi işlemler yapılabilir?

  • Sesli yanıt sistemine sesinizi bir kere kaydederek kolayca telefon bankacılığı işlemlerinizi halledebilir, ihtiyaç duyduğunuz anda ürün ve hizmetler hakkında destek alabilirsiniz.
  • Unuttuğunuz internet şifrenizi müşteri hizmetleri hattı üzerinden kolayca yenileyebilirsiniz.
  • Kredi – kredi kartı başvurusu, piyasa emirleri, döviz ve altın yatırım işlemleri, POS ve ödeme işlemleri gibi bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • EFT, havale gibi en fazla uygulanan bankacılık işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmadan, sesinizi kullanarak kolayca istediğiniz menüdeki işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma

Tüm bankacılık hizmetlerinden eksiksiz faydalanmak için telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. EFT, havale gibi para transferlerinin yanı sıra başvuru işlemlerini de Yapı Kredi müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Yapı kredi müşteri temsilcisine direk bağlanmak için önce 444 0 444 ya da 0 850 222 0 444 numaralı telefon bankacılığı hattını aramanız gerekiyor. T.C. kimlik numarası ve şifre girildikten sonra örneğin 2 (iki) tuşuna basın ve hemen ardından gelecek menü için 0 (sıfır) tuşuna basın. Böylece en hızlı şekliyle müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabileceksiniz.
 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler