Yapı Kredi Şikayet

Yapı Kredi şikayet kanalları ve bankadan aldığınız hizmetleri şikayet etmeniz için yapmanız gerekenler bu yazımızda yer almaktadır.


Yapı Kredi şikâyet yönetimi politikası ile müşteri ilişkilerinin sürdürülebilmesi ve sorunların tespit edilebilmesi noktasında, gelen istek ve şikâyet konularını en kısa sürede yanıtlamayı vadetmektedir.

Yapı Kredi şikâyet yönetim politikası

Yapı Kredi gelen her şikâyeti aynı ciddiyetle değerlendirerek iyileştirme yapabilmek için bu şikayetleri bir fırsat olarak görmektedir. Müşterinin bilgi edinme hakkı olduğu gibi şikâyet etme hakkının da bulunduğunu bilmektedir.
Müşteri memnuniyeti politikasını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi bireysel müşteri iletişim merkezi üzerinden şikâyet bildirmek

Dilediğiniz anda, Türkiye’nin her yerinden 444 0 444 ve 0 850 222 0 444 numaralı hatları arayarak yaşadığınız sorunları ve şikayetlerinizi müşteri iletişim merkezine ileterek çözüm arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca bankanın iletişim kanalları müşterilerine açık durumda.

Eğer yurtdışından arama yapacaksanız bankanın 0 850 222 0 444 numaralı hattını arayarak şikayetinizi belirtebilirsiniz. Kurumsal müşteriyseniz 0 850 222 0 448 numaralı hattan müşteri iletişim merkezine erişebilirsiniz.

Yapı Kredi Whatsapp hattı üzerinden şikayetinizi bildirin

Yapı Kredi’nin müşteri iletişim merkezinin 0 850 222 0 444 numaralı hattını telefonunuza kaydederseniz Whatsapp uygulaması üzerinden de şikayetlerinizi bankaya eriştirme şansınız olacaktır.

Yapı Kredi bize yazın iletişim formu üzerinden şikayetlerinizi iletin

Yapı Kredi şikâyet bildirimi yapabileceğiniz bir başka kanal da bize yazın iletişim formudur. Formu doldurma sebebinizi ve konu başlığını seçtikten sonra şikayetinizle ilgili detayları girmeniz, bankaya isteklerinizi bildirmeniz doğrultusunda yardımcı olacaktır.

Bize yazın iletişim formu ile şikayetlerinizi bildirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi sikayetvar.com üzerinden şikâyet bildirin

Yapı Kredi’ye sikayetvar.com üzerinden şikayetlerinizi ileterek daha hızlı çözüme kavuşabilirsiniz. Bankanın sikayetvar.com profiline erişmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Yapı Kredi’ye faks ile şikâyet bildirmek

0 212 339 60 00 numaralı faks numarasına göndereceğiniz fakslar ile şikayetleriniz genel müdürlüğe iletilmiş olacaktır.

Yapı Kredi’ye mektup – dilekçe ile şikâyet iletmek

Yapı Kredi Genel Müdürlüğüne ait Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Caddesi Levent 34330 Beşiktaş / İstanbul adresine mektup veya dilekçe göndererek istek, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler