Ziraat Bankası 4747 SMS hizmeti | Her şey için tek numara

Ziraat Bankası 4747 SMS hizmet numarasıyla dilediğiniz işlemi kolayca yapabilirsiniz.


Ziraat Bankası 4747 SMS hizmeti ile pek çok alanda bilgi alabilir ve işlemler yapabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, finansal durumunuz hakkında anlık bilgilere ulaşabilirsiniz. Yazımızda sizin için 4747 SMS servisini detayları ile inceliyoruz.

Ziraat Bankası SMS servisi ile neler yapılabilir?

  • 7 gün 24 saat, şubeye gitmeden ve nerede olursanız olun, hesaplarınıza kolayca erişebilirsiniz.
  • Hesap bakiyelerinizi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz, böylece finansal durumunuzu takip etmek daha kolay olacaktır.
  • Hesap hareketlerinizi detaylı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Böylece gerçekleşen işlemleri kontrol etmek ve hesap geçmişinizi takip etmek daha pratik hale gelecektir.
  • Yatırımlarınız için döviz kuru ve fon fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz, böylece yatırım kararlarınızı daha bilinçli bir şekilde verebilirsiniz.
  • Kredi ve kredi kartı ön başvurularınızı kolayca yaparak finansal ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.
İstediğiniz işlemi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey talep ettiğiniz işlemi yazarak 4747 numarasına SMS göndermek.

Ziraat Bankası SMS hizmet ücreti ne kadar?

Ziraat Bankası 4747 SMS Bankacılığı hizmeti ile gerçekleştirdiğiniz işlemler için Ziraat Bankası tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır. Fakat tarafınızdan gönderilen SMS'ler operatörünüzün SMS tarifesi çerçevesinde ücretlendirilecektir. Bu şekilde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirirken ek bir maliyetle karşılaşmazsınız.
 Yukarıdaki bilgiler, 4747 SMS Bankacılığı hizmetinin ücret politikasıyla ilgili genel bilgileri içermektedir. Operatörünüzün güncel SMS tarifesi ve ücretlendirme politikası için operatörünüzle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi SMS başvurusu yapmak

Ziraat Bankası’ndan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için artık tek bir mesajla kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan TUKETICI yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik No'nuzu, kredi tutarınızı, vade süresini ve aylık net gelirinizi belirterek 4747'ye SMS gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuzu hızlıca gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza banka tarafından gönderilecektir.
 
Örnek olarak TUKETICI 11111111111 10000 12 3000 şeklinde bir SMS gönderebilirsiniz. Bu şekilde T.C. Kimlik No'nuzu, talep ettiğiniz kredi tutarını, vade süresini ve aylık net gelirinizi belirterek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut kredisi SMS başvurusu yapmak

Ziraat Bankası sistemlerinde kayıtlı cep telefonunuzdan konut kredisi başvurusu yapmak için KONUT yazıp birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik No'nuzu, talep ettiğiniz kredi tutarını, vade süresini, aylık net gelirinizi ve konutun bedelini yazarak 4747'ye SMS gönderebilirsiniz. Konut kredisi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir.
 
Örneğin KONUT 11111111111 100000 60 3000 250000 şeklinde bir SMS gönderebilirsiniz. Böylece T.C. Kimlik No'nuzu, talep ettiğiniz kredi tutarını, vade süresini, aylık net gelirinizi ve konutun bedelini belirterek konut kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt kredisi SMS başvurusu yapmak

Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için cep telefonunuzdan "TASIT" yazarak birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik No, kredi tutarı, vade, aylık net geliriniz ve taşıtın bedelini içeren bilgileri 4747'ye SMS olarak gönderebilirsiniz. Sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan bu şekilde gönderdiğiniz mesaj ile taşıt kredisi başvurunuzun cevabı en kısa sürede cep telefonunuza gönderilecektir. Örneğin: TASIT 11111111111 10000 24 3000 50000.

Ziraat Bankası kredi kartı güncel limit sorgulama

Ziraat Bankası güncel kredi kartı limit bilginizi öğrenmek için KKLIMIT boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 4747'ye SMS gönderebilirsiniz. Örneğin, "KKLIMIT 123456" şeklinde bir SMS göndererek kredi kartınıza ait güncel limit bilgisini anında öğrenebilirsiniz. Bu yöntemle kredi kartınızın limiti hakkında bilgi almanız kolaylaşırken, finansal planlamanızı daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz. 4747 SMS Bankacılığı hizmetimiz ile kredi kartınıza ait güncel bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Ziraat Bankası 4747 Bankkart Genç başvurusu

Ziraat Bankası Bankkart Genç başvurusu yapmak da oldukça kolay. KYK'dan burs veya kredi alıyorsanız ve Bankkart Genç'e sahip değilseniz, alışverişlerinizde kullanabileceğiniz faizsiz ve masrafsız 650 TL limitli Harçlık Avansı tanımlatabileceğiniz Bankkart Genç'e başvurmak için GENC BANKKART yazıp 4747 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede gençlerimize özel olarak tasarlanan Bankkart Genç'e kolayca sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS ile IBAN öğrenmek

Ziraat Bankası IBAN bilgisi uluslararası para transferleri ve hesap işlemleri gibi durumlarda kullanılan bir kimlik numarasıdır. Bu nedenle IBAN bilgilerinizi öğrenmek için 4747 SMS hizmetini kullanarak kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Hesaplarınıza ait IBAN bilgilerini öğrenmek için cep telefonunuzdan BANKKART IBANBILGI boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 4747'ye SMS gönderebilirsiniz. Bu şekilde, kartınıza tanımlı hesapların "IBAN bilgisi" size SMS olarak iletilir.
 
Örneğin BANKKART IBANBILGI 123456 şeklinde bir SMS gönderebilirsiniz. Bu durumda kartınıza tanımlı hesapların "IBAN bilgisi" SMS ile size iletilir.

Ziraat Bankası 4747 Hesap bilgisi sorgulama

Ziraat Bankası hesap sorgulama servisi sayesinde günün her saati, kartınıza tanımlı hesapların "hesap numarası" bilgisini öğrenmeniz mümkün. Hesap bilgilerinizi öğrenmek için cep telefonunuzdan BANKKART HESAPBILGI boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 4747'ye SMS gönderebilirsiniz. Bu şekilde kartınıza tanımlı hesapların "hesap numarası" bilgilerini SMS yoluyla alabilirsiniz.
 
Örneğin, BANKKART HESAPBILGI 123456 şeklinde bir SMS gönderebilirsiniz. Bu durumda kartınıza tanımlı hesapların "hesap numarası" bilgileri size SMS olarak iletilir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler