Ziraat Bankası ATM'den Bilgi Güncelleme

Ziraat Bankası ATM üzerinden bilgi güncelleme işlemlerini nasıl yapabilirisiniz? Ziraat Bankası ATM'den telefon bilgilerini nasıl değiştireceğinizi öğrenin.


Ziraat Bankası ATM'lerinden kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ziraat Atm'lerinden artık pek çok işlemi gerçekleştirebiliyoruz, banka hesaplarımızdan ödeme alabiliyor veya para yatırabiliyoruz. Bu gibi işlemlere nazaran daha çok şubeden halledilen pek çok işlem de artık bankamatiklerden çok kolay bir şekilde halledilebiliyor. Bilgi güncelleme de bunlardan biri, telefon numaranızı veya pek çok banka hesap bilgilerinizi güncellemek istiyor ancak bankamatiklerden güncellenip, güncellenmediği hakkında bilgi sahibi değilseniz çok kolay bir şekilde bankamatiklerden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Bunun için yapmanız gereken tek şey en yakın Ziraat Bankası ATM'sine gitmektir.

Ziraat ATM Telefon Numara Güncelleme Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ATM'lerini kullanarak telefon numarası güncelleme işlemi için, en yakın  Ziraat Bankası Atm'y gittikten sonra, aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir.
 
  1. Kartınız ile bankamatik önüne geldiğinizde, kartınızı bankamatik soketine koyunuz ve şifrenizi giriniz.
  2. Şifrenizi girdikten sonra karşınıza işlem menüsü çıkacaktır, bu işlem menüsünden Kayıtlı İletişim Bilgileri Değiştirme alanına tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında yeni telefon numaranızı girin ve işlemi onaylayın.

Ziraat bankamatiklerinden işte bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde telefon numara güncelleme yapabilirsiniz. Eğer bankamatik kullanmayı bilmiyor, veya şubeden işlem yapmak istiyorsanız, en yakın Ziraat Bankası Şubesine gidebilir ve kimlik ve diğer kontrollerden sonra geleneksel şubecilikten de hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kafanıza takılan veya anlamadığınız bir işlem olursa, 0850 258 00 00 nolu müşteri iletişim merkezinden hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:
ATM

Diğer Makaleler